هزینه رینوپلاستی بینی در سعادت آباد

 • خانه
 • -
 • دسته‌بندی نشده
 • -
 • هزینه رینوپلاستی بینی در سعادت آباد
 هزینه رینوپلاستی بینی در سعادت آباد

آیا می خواهید بدانید هزینه رینوپلاستی بینی در سعادت آباد چقدر است ؟ اگر بخواهیم به صورت کلی این موضوع را بگوییم ، هزینه عمل بینی ترمیمی نسبت به کسانی بار اول است می خواهند بینی خود را عمل کنند گران تر است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که پیش از هزینه رینوپلاستی بینی در سعادت آباد باید با عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه عمل آشنا شوید . که ما در این مقاله قصد داریم هم عوامل موثر بر قیمت را به شما عزیزان بگوییم و هم هزینه رینوپلاستی بینی در سعادت آباد را، پس اگر شما نیز می خواهید راجع به این دو موضوع بدانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

هزینه رینوپلاستی بینی در سعادت آباد

به طور کلی هزینه های جراحی بینی به چند بخش تقسیم می شوند که عبارتند از :

 • هزینه های قبل از عمل که شامل هزینه مشاوره، آزمایش خون و سی تی اسکن و … می باشد.
 • هزینه هایی که برای جراح به عنوان دستمزد داده می شود. که عوامل زیر در آن ها دخیل هستند .
 • تجربه و مهارت فرد : رزیدنت هایی که به تازگی شروع به عمل های جراحی بینی می کنند، هزینه بسیار کمی را دریافت می کنن
 • عمل بینی با این نوع از جراحان به دلیل نداشتن تجربه کافی آن ها در جراحی انواع بینی ها، بسیار ریسک پذیر است.
 • عمل های متعدد جراح در یک روز : اگر جراح در یک روز، عمل های متعدد و زیادی داشته باشد، نرخ موفقیت در جراحی او کاهش می یابد، ضمن اینکه تمرکز و دقت در کار آن ها کم تر می شود.
 • بینی استخوانی : نوع بینی، پوست بینی و یا مشکلات تنفسی باعث تفاوت در هزینه ها می شود. هزینه بینی استخوانی که قوس و برآمدگی کمی دارد بسیار متفاوت تر و کم تر از بینی استخوانی است که غضروف های محکم دارد.
 • بینی گوشتی : هزینه عمل بینی گوشتی به دلیل داشتن پوست ضخیم، بیش تر از هزینه بینی استخوانی است.
 • بینی ترمیمی : بعضی افراد بعد از عمل جراحی زیبایی دچار مشکلات تنفسی شده و یا ظاهر بینی خود را نمی پسندند. و برای جراحی بینی ترمیمی اقدام می کنند. جراحی دوباره بر روی بینی سخت تر از جراحی است که برای اولین بار بر روی بینی صورت می گیرد، به همین دلیل دارای هزینه بالاتری است. این نوع بینی می تواند برای از بین بردن استخوان اضافه و یا یک سری تغییرات اساسی در بینی باشد.
 • هزینه های دیگری مثل هزینه بیهوشی، هزینه بیمارستان یا کلینیک نیز در این جراحی دخیل هستند.

هزینه رینوپلاستی بینی در سعادت آباد

همان طور که در ابتدا نیز گفته شد اول از همه باید با عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه عمل آشنا شوید. اگر بخواهیم به صورت کلی این موضوع را بگوییم ، هزینه عمل بینی ترمیمی نسبت به کسانی بار اول است می خواهند بینی خود را عمل کنند گران تر است. چراکه جراحی ثانیویه با پیچیدگی‌ها و مشکلات بیشتری همراه است و پزشک برای اجرای آن باید به قدرت و مهارت بیشتری داشته باشد. حال خبر دارید، جراحان بسیاری در منطقه سعادت آباد فعالیت دارند که انتخاب از میان آن ها برایتان کمی سخت به نظر می رسد. به طور کلی، هر چقدر تجربه مهارت جراح در این منطقه بیشتر باشد، مطمئنا هزینه عمل بینی ترمیمی در سعادت‌آباد افزایش پیدا می ‌کند. دغدغه اکثر افرادی که تصمیم می گیرند جراحی بینی انجام دهند، هزینه عمل بینی گوشتی در سعادت آباد می باشد است.

مخصوصاً کسانی که بینی گوشتی دارند. چرا که نسبت به انجام جراحی حساسیت بیشتری پیدا می‌کنند و عمل بینی های گوشتی کمی دشوارتر از بینی های استخوانی است. به همین خاطر هزینه عمل بینی گوشتی بالاتر از مدل بینی استخوانی می باشد . البته عوامل مختلفی برای هزینه عمل بینی تاثیرگذار است . اولین عامل تأثیرگذار منطقه مورد نظر است . معمولاً جراحانی که در مناطق بالا شهر فعالیت دارند، هزینه ی بیشتری بابت عمل جراحی دریافت می کند . عوامل دیگری مانند مهارت و تجربه جراح مدل بینی امکانات ارائه شده بر روی هزینه عمل بینی گوشتی تأثیر گذارند، اگر در منطقه سعادت آباد زندگی می کنید و می خواهید بدانید هزینه عمل بینی گوشتی در این منطقه چقدر است، در این مقاله همراه ما باشید.

پیشنهاد ما به شما! برای عمل ترمیمی بینی قبل از این که به فکر هزینه باشید، به دنبال یک جراح خوب و حرفه ای در این زمینه بگردید. مخصوصاً زمانی که برای بار دوم تصمیم گرفته اید، عمل جراحی بینی انجام دهید و با انجام اولیه به نتیجه نهایی نرسیدید یا با مشکلات ساختاری و عملکردی بینی مواجه شدید چنانچه نتیجه حاصل از ترمیم بینی به زیبایی بیشتر شما کمک کند و رضایت شما نسبت به جراحی که به طور کامل کسب شود به افزایش اعتماد به نفس شما و همچنین کیفیت زندگی تان تاثیر گذار است.

عوامل موثر بر هزینه عمل بینی ترمیمی در سعادت آباد

در مواردی که کمی پایین تر اشاره خواهیم کرد می خواهیم به شما عزیزان بگوییم که چه عواملی بر هزینه عمل بینی ترمیمی در سعادت آباد باید موثر است تا بتوانید مقدار هزینه مشخص شده را برآورد کنید.

میزان تجربه مهارت جراح : یکی از اصلی ترین عاملی که عامل تعیین کننده هزینه عمل بینی است تجربه و مهارت آن پزشک است ، هرچه مهارت و تجربه پزشکی که به آن مراجعه می کنید بیشتر و بهتر باشد به نسبت همان هم هزینه عمل ترمیمی بینی بیشتر می شود. در عوض خطرات و ریسک های احتمالی حین جراحی کاهش پیدا می‌کند و شما با خیال راحت تری برای عمل ترمیمی اقدام می‌کنید. البته برخی جراحان هزینه غیرمنصفانه برای عمل ترمیمی مشخص می کنند. پس قبل از عمل حتما کیفیت کار جراح انتخابی را بسنجید و تحقیقات لازم را انجام دهید. مشاهده نمونه کاری جراح به انتخاب شما بسیار کمک می کند.

میزان تغییرات لازم برای رسیدن به نتیجه ایده آل : دیگر عامل تأثیرگذار بر روی هزینه عمل بینی ترمیمی در سعادت آباد میزان تغییرات لازم است. در صورتی که تغییرات لازم بیش از حد باشد، مطمئنا هزینه عمل زیبایی بینی افزایش پیدا می کند.

عوامل موثر بر هزینه عمل بینی ترمیمی در سعادت آباد

نکاتی که باید بعد از عمل جراحی بینی انجام دهید

 • بعد از عمل جراحی برای کاهش کبودی و ورم هنگام خوابیدن از ۲ یا ۳ بالش استفاده کنید.
 • در دوره بهبودی از خندیدن بیش از حد خودداری کنید و سعی کنید زیاد از حد حرف نزنید.
 • هنگام عطسه یا سرفه دهان خود را به صورت کامل باز نگهدارید.
 • داروهای تجویز شده را سر موقع مصرف کنید.
 • در سه روز اول از کمپرس سرد و در سه روز دوم از کمپرس گرم استفاده کنید. این کار به کاهش تورم و کبودی بسیار کمک می کند.
 • در روزهای اولیه از مصرف غذاهایی که نیاز به جویدن دارد خودداری کنید. خوردن غذاهای میکس شده و سوپ بهترین انتخاب است.
 • همچنین از مصرف ادویه های تند و نمک بسیار خودداری کنید. مصرف نمک موجب ورم بیش از حد بینی می شود.
 • سعی کنید در دوره بهبودی به اندازه کافی استراحت کرده و از انجام فعالیت های سنگین یا بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید. همچنین برای مدت طولانی نمی توانید فعالیت های سنگین ورزشی انجام دهید.
 • از قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم آفتاب و حرارت پرهیز کنید.
 • حداقل حدود یک ماه از عینک استفاده نکنید.
 •  برای انجام عمل بینی گوشتی در انتخاب جراح نهایت دقت را داشته باشید.
 •  علاوه بر این که هزینه عمل بینی گوشتی در سعادت آباد بسیار اهمیت دارد، انتخاب جراح هم جزء مهمترین مراحل جراحی بینی شناخته می‌شود.
 • در صورت عدم مراجعه به  بهترین جراح بینی ممکن است اصلاحات مورد نیاز بر روی بینی اعمال شود و از نتیجه عمل ناراضی باشید و در آخر مجبور شوید جراحی ترمیمی انجام دهید.

انواع روش های جراحی ترمیمی بینی

کسانی که برای ترمیم بینی خود بهن پزشک مراجعه می کنند با این هدف این کا را انحام می دهند که وضعیت بینی خود را بهتر کنند و از عملکرد آن راضی باشند ، هنگامی که فرد به پزشک متخصص ترمیم بینی مراجعه می کند آن پزشک با برسی وضعیت بینی فرد متقاضی روند جراحی را مشخص می کند و در صورتی که بیمار به پیوند غضروف نیاز داشته باشد، غضروف از ناحیه مشخص شده برداشته و به ناحیه بینی اضافه می‌کند. معمولاً غضروف مورد نیاز از گوش یا دنده گرفته شده و به غضروف بینی پیوند زده می شود. مراحل دیگر جراحی ترمیمی بینی مانند عمل اولیه است که به صورت روش باز یا بسته انجام می شود.

جراحی ترمیمی بینی به روش باز : 

برای جراحی بینی ترمیمی آن پزشکی که می خواهد جراحی کند از روش باز استفاده می کند و بیمار را به روش باز عمل می کند، اول از همه بیمار تحت بیهوشی موضعی قرار می گیرد و پس از آن پزشک با ایجاد برش در ناحیه تیغه بینی پوست به صورت کامل از روی ساختار بینی کنار زده می شود. بعد از ایجاد تغییرات لازم دوباره پوست بر روی ساختار بینی قرار گرفته و بخیه های داخلی بر روی پوست انجام می شود تا به صورت کامل پوست ترمیم شده و در مناسب ترین موقعیت قرار گیرد.

جراحی ترمیمی بینی مانند عمل اولیه نیاز به انجام مراقبت های لازم قبل از عمل را دارد که در موارد زیر برای شما به صورت کامل و واضح توضیح دادیم .

 • حدود دو هفته قبل از عمل ترمیمی از مصرف الکل و دخانیات خودداری کنید.
 • مصرف داروهای رقیق کننده قبل از عمل ترمیمی ممنوع است.
 • داروهایی مانند آسپیرین و برخی مسکن ها در حین جراحی اختلال ایجاد می کند.
 • شب قبل از جراحی حتما دوش بگیرید. چرا که ممکن است بعد از عمل ترمیمی اجازه استحمام نداشته باشید.
 • حدود  ۸ ساعت قبل از عمل ترمیمی خوردن و آشامیدن را متوقف کنید و شب قبل حتماً شام سبک میل کنید.
 • اگر از بیماری خاصی رنج می برید یا مجبور هستید داروی خاصی مصرف کنید، حتما به اطلاع پزشک برسانید.

مزایا و معایب عمل ترمیمی بینی به روش باز :

برای این که عمل جراحی بینی ترمیمی نسبت به عمل اولیه پیچیدگی بیشتری دارد ، باید از دید وسیع تری در اختیلار جراح قرار داده شود جراح راحت‌تر می‌تواند تغییرات لازم را بر روی بینی اعمال کند. حال در موارد زیر به مزایای عمل ترمیمی بینی به روش باز می پردازیم:
احتمال خطا کمتر است. چرا که میدان دید وسیع تری در اختیار جراح قرار می گیرد.
امکان ایجاد تغییرات بیشتر وجود دارد. چراکه جراح دسترسی آسان تری به ساختار بینی پیدا می کند.

 

انواع روش های جراحی ترمیمی بینی

دقت و ظرافت جراحی در روش باز بیشتر است ؟

خیلی ها در این باور هستند که در روش باز احتمال ماندن جای بخیه بیشتر از روش بسته است . اما اگر جراح متخصص با دقت و ظرافت تمام مراحل جراحی را پیش ببرد، هیچ جای بخیه باقی نخواهد ماند. البته از آنجا که این تغییرات بسیار گسترده تر است، دوره بهبودی بعد از جراحی ترمیمی بینی به روش باز طولانی خواهد بود و مدت زمان بیشتری نیاز است تغییرات ایجاد شده و برش های اعمال شده بر روی ساختار بینی ترمیم شود.

معایب جراحی ترمیمی بینی به روش بسته

جراحی بینی به روش بسته دارایی مشکلات گفته شده در زیر می باشد:

 • میدان دید حراج را بسیار محدود تر است. بنابراین جراح به صورت کامل به ساختار بینی دسترسی ندارد.
 • به دلیل عدم دسترسی کامل به ساختار بینی امکان تغییرات گسترده در این روش جراحی وجود ندارد.
 • امکان خطای پزشک در این روش بسیار بیشتر از روش جراحی باز است. چرا که میدان دید پزشک محدود است.

البته این روش نسبت به جراحی باز دارای مزایایی هم می باشد که در موارد زیر به آن می پردازیم:

 • عمل بینی ترمیمی به روش بسته نسبت به باز با توجه به کمترین همراه است و بافت بینی با آسیب کمتری مواجه می شود
 • به دلیل تغییرات بسیار کم  استفاده از روش بسته بیمار دوره نقاهت کمتری را طی می‌کند .
 • احتمال ایجاد جای بخیه بر روی ساختار بیرونی بینی وجود ندارد.
 •  از آنجا که پیچیدگی عمل ترمیمی بینی به روش بسته بیشتر از روش باز است، جراح خوب زمانی می‌تواند به نتیجه ایده‌آل برسد که در این روش به تجربه بسیار بالایی دست یافته و با تکنیک‌های جراحی به روش بسته آشنا است. در غیر این صورت درصد خطا جراحی به روش بسته افزایش پیدا می‌کند.

کلام آخر

از شما عزیزان ممنونیم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید، در صورت خواستن مشاوره با شماره تماس هایی که در داخل سایت قرار دارد تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)