برجسته سازی بوسیله تزریق ژل

این روش، در کنار جراحی بینی و تزریق چربی جزو پرطرفدار ترین اعمال زیبایی بانوان است. در مطلب پیش رو بصورت جامع انواع تزریق ژل، مزایا و معایب آن، نکات مهم قبل از تزریق ژل، میزان ماندگاری ژل روی صورت و سوالات متداول شما عزیزان میپردازیم.

انواع تزریق ژل

در سطح دنیا، انواع مختلفی از تزریق ژل مرسوم است و این عمل زیبایی سرپایی جزو محبوب ترین تزریقات زیبایی به حساب می آید. پیش رو اطلاعاتی جامع درباره انواع تزریق ژل خدمت شما عزیزان ارائه میگردد.

 

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

رفع خطوط اندوه

با افزایش سن، بطور طبیعی کلاژن و چربی های زیر پوست تجزیه شده و حالت افتادگی به خطوط اندوه صورت میدهد. این امر موجب نارضایتی بانوان و آقایان شده و اقدام به رفع این مسئله میکنند. در صفحه مربوط به رفع خطوط اندوه، اطلاعات جامعی درباره رفع این خطوط با تزریق ژل به شما ارائه شده است. میتوانید با مراجعه به منو بالا، این دسته بندی را انتخاب کنید.

رفع خطوط خنده

خطوط خنده، خطوطی هستند که در سنین پس از جوانی، هنگام خندیدن اطراف لب و بینی تشکیل میشوند. تزریق ژل به این نواحی باعث آبرسانی و انعطاف این خطوط میشود. ژل هیالورونیک کاملا طبیعی است و پس از مدتی جذب بدن میشود.

رفع خطوط پیشانی

با گذشت زمان و بالا رفتن سن، به مرور خطوط پیشانی روی صورت ظاهر شده و هنگام انبساط و انقباض صورت، چروک این نواحی ظاهر میشود. البته برای رفع این خطوط از بوتاکس هم استفاده میشود که این روش نیز بسیار پرطرفدار است. به هر حال، تزریق ژل به نواحی پیشانی، باعث از بین رفتن این خطوط و کمک به زیبایی هر چه بیشتر شما میشود.

تزریق فیلر به گونه

گونه ها، اعضای بسیار مهمی روی صورت هستند. شل شدگی و افتادن گونه ها برای افراد باعث نگرانی آن ها میشود و زنگ خطری است برای پیری صورت. با تزریق اسید هیالورونیک به گونه ها و صرف زمان تقریبی 30 دقیقه، شما دارای گونه های برجسته و بسیار زیبایی خواهید شد.

 

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

جلو آوردن چانه بوسیله ژل

چانه، یکی از اعضای مهم صورت در زیبایی است. عدم تناسب آن با سایر اعضای صورت باعث میشود که با تزریق ژل بصورت طبیعی، پزشک متخصص اقدام به جلو آوردن آن بکند. تزریق ژل به ناحیه چانه بسیار توصیه میشود، چرا که به دلیل زاویه حاده چانه، در تزریق چربی امکان تحلیل رفتن زیاد است. اما در مورد ژل چنین نیست و نتایج درخشانی دارد.

تزرق ژل به لب

یکی از پرتقاضا ترین عمل های سرپایی، تزریق ژل به لب است که باعث برجسته سازی و فرم دهی ویژه ای به لب ها میشود. با افزایش سن، برجستگی لب ها کاهش میابد و این مورد بخصوص برای بانوان، باعث کاهش جذابیت صورتشان میگردد. در تزریق ژل به لب ها، تناسب آنها با هم و با سایر اعضای صورت مورد توجه قرار میگیرد.

زاویه سازی فک با تزریق فیلر

فرم دهی فک نیز توسط تزریق فیلر (ژل) صورت میگیرد. در این مدل تزریق، حد فاصل بین لبه پایین آرواره با تزریق ژل فرم دلخواه را میگیرد. داشتن فک زیبا و خوش فرم، یکی از خواسته های بانوان میباشد که با علم روز دنیا و تزریق ژل توسط دکتر خسرو مقتدر به راحتی قابل دستیابی است.

 

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

تزریق بوتاکس | معایب و مزایا

تزریق بوتاکس عموما جهت رفع چین و چروک و جلوگیری از انقباض عضلات صورت بکار برده میشود. بوتاکس از ماده ای به نام بوتولیوم ساخته میشود که با کنترل، اقدام به فلج کردن عضلات ناحیه تزریق شده میکند. در این مطلب بطور کامل به انواع نواحی تزریق بوتاکس، مزایا، عوارض و هر آنچه که باید در مورد بوتاکس بدانید میپردازیم.

انواع تزریق بوتاکس

با افزایش سن، بطور طبیعی چین و چروک هایی بر اثر خنده، اطراف چشم ها ایجاد میشود و این امر کاملا طبیعی است. یکی از راه های از بین بردن این چروک ها، بوتاکس دور چشم است. در این روش، بوتاکس از میزان تحرک عضلات دور چشم تا حد زیادی میکاهد و در نتیجه، چروک اطراف چشم کاملا از بین میرود.

بوتاکس چروک پیشانی

یکی از روش های مرسوم و پر بازده در از بین بردن چروک پیشانی، تزریق بوتاکس به پیشانی افراد است. تزریق بوتاکس به پیشانی باعث از بین رفتن چین و چروک، ایجاد شادابی و طراوت در ظاهر افراد میشود. به علاوه، این روش سبب کاهش تعریق در ناحیه پیشانی شده و از این رو، برای اکثریت مردم حالت خوشایندی دارد.

تزریق بوتاکس برای جلوگیری از تعرق

این روش، برای افرادی که از تعرق بیش از حد ناحیه زیر بغل و بوی بد حاصل از باکتری های این ناحیه رنج میبرند، بسیار مناسب است. در این روش، بوتاکس به چندین نقطه از ناحیه زیر بغل تزریق میشود و سبب کاهش و قطع تعرق فرد در آن ناحیه میگردد. تزریق بوتاکس به این ناحیه باعث آرام شدن عصب سمپاتیک میشود و به این طریق عمل تعرق بیش از حد را کاهش میدهد و این عارضه را درمان میکند.

 

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

بالا بردن دم ابرو ها با استفاده از بوتاکس

با افزایش سن بدلیل افت کلاژن های صورت، افتادگی در ناحیه پیشانی و ابرو ها بوجود میاید. یکی از محبوب ترین روش های تزریق بوتاکس، در ناحیه بالای ابرو ها، برای لیفت و بالابردن آن هاست. این روش در کاهش خط اخم نیز بسیار موثر است و با ایجاد ظاهری شاداب و جذاب ، شما را غافلگیر میکند.