رینوپلاستی بدون جراحی

 • خانه
 • -
 • دسته‌بندی نشده
 • -
 • رینوپلاستی بدون جراحی
 رینوپلاستی بدون جراحی

حتما شما هم شاهد برخی از تبلیغات اغراق آمیز در مورد رینوپلاستی بدون جراحی با استفاده تزریق ژل و یا فیلر بدون هیچ گونه عمل جراحی و با کمترین هزینه و بدون هیچ گونه عوارض و یا اینکه اصلاح بینی ها در کمترین هزینه شنیده اید ، رینوپلاستی بدون جراحی و یا همان عمل زیبایی بینی بدون جراحی یک نوع روش درمانی و زیبایی مدرن است که در این عمل بدون استفاده از روش های جراحی و برش ، بافت ساختمان و شکل بینی فرد کاملا تغییر خواهد کرد ، رینوپلاستی بدون جراحی درد سر های عمل جراحی را نخواهد داشت و بیشتر توسط پزشک متخصص پوست و در کلینیک های معتبر انجام می شود ، در ادامه قصد داریم شما را با رینوپلاستی بدون جراحی آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

روش های رینوپلاستی بدون جراحی

رینوپلاستی بدون جراحی به طور کلی به سه دسته لیفت بینی با استفاده از نخ ، لیفت بینی با استفاده از تزریق و یا لیفت بینی با استفاده از بوتاکس تقسیم خواهد شد که در ادامه شما را با روش های مختلف عمل بینی بدون جراحی آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید :

لیفت بینی با استفاده تزریق ژل : یکی از پر کاربرد ترین و مهم ترین روش هایی که در بر طرف نمودن قوز بینی و یا فرورفتگی مورد استفاده قرار می گیرد لیفت بینی با استفاده از تزریق ژل می باشد، در این روش زیبایی با استفاده از ژل های مخصوص صورت می گیرد ، اصول این روش غیر جراحی بر پایه تزریق فیلر می باشد ، برای انجام این عمل جراحی از ژل های هیالورونیک استفاده می شود که در واقع فیلر در این روش موقت می باشد و بعد از جذب پوست افراد باید دوباره به پزشک متخصص خود مراجعه فرمایند تا تزریق ژل برای آن ها تکرار شود که البته در برخی از افراد هم نتیجه کاملا رضایت بخش بوده و قوز بینی نیز کاملا رفع خواهند شد .

همچنین این نکته را باید بدانید که هزینه لیفت بینی بدون استفاده از جراحی و با تزریق ژل به مراتب نسبت به دیگر روش های جراحی کمتر می باشد .

روش های رینوپلاستی بدون جراحی

لیفت با استفاده از نخ : در بسیاری از مواقع برای عمل زیبایی بینی با استفاده از نخ لیفت جذبی برای بالا کشیدن نوک بینی مورد استفاده قرار می گیرد که بیشتر برای بینی های از نوع استخوانی و گوشتی مناسب تر می باشد ، برای انجام این روش جراحی غیر تهاجمی بعد از بی حسی های موضعی نخ های لیفت را در طول بینی افراد متقاضی وارد نموده و استفاده از این عمل ساده نوک بینی به سمت بالا کشیده می شود .

همچنین برای رسیدن به یک نتیجه بهتر لازم است که فرد متقاضی به مدت چند ماه صبر کند تا لیفت نخ به نتیجه نهایی خود برسد و دوام این عمل زیبایی بین 2 تا 3 سال دوام دارد و بعد از گذشت آن فرد باید هر چند سال یک بار عمل کاشت نخ لیفت بینی را تکرار کند . همچنین باید بدانید که بینی بعد از گذشت این مدت زمان به حالت افتاده قبلی خود بر نمی گردد .

لیفت بینی با استفاده از تزریق بوتاکس : در بسیاری از موارد دیگر برای افرادی که سوراخ های بینی گشادی را دارند از این عمل زیبایی استفاده می کنند ، برای انجام این کار می توانید با استفاده از تزریق بوتاکس در عضله های خاصی از بینی سوراخ های آن را کوچک تر کرده و شاهد جمع شدن پره های بینی خود شوید .

البته باید بدانید که دوام بوتاکس در بینی ها دقیقا همانند پیشانی در بهترین حالت خود بین 4 تا 6 ماه می باشد و بعد از گذشت این مدت زمان باید تزریق بوتاکس به صورت مجدد تکرار شود . بعد از بی حس نمودن بینی ها مقدار مناسبی از فیلر با استفاده از سوزن های طریف به زیر پوست فرد تزریق خواهد شد و برای رفع قوز در بینی این تزریق در بالا و پایین قوز ها به میزان دلخواه زده می شود و برجستگی های بینی به طور کامل محو خواهد شد .

در برخی از موارد نیز در نقاط خاصی از بوتاکس به نوک بینی ها تزریق می شوند که موجب بالا رفتن نوک بینی ها می شود ، همچنین اگر بینی فرد دچار ناصافی ، غیر قرینگی و با تر رفتگی شده باشد می تواند با پر نمودن این نواحی سطح بینی را یکدست و صافی را بر روی بینی در بینی ها ایجاد خواهد کرد .

ژل هیالونونیک در برخی از بینی ها علاوه بر این که قابلیت خارج شدن را دارد حلال هم می باشد و چنانچه فرد از فرم بینی خود نا راضی باشد می تواند آن را به راحتی خارج کند پس اگر بعد از تزریق ژل افراد تصمیم به عمل زیبایی بینی بگیرند مشکلی وجود ندارد و می تواند به راحتی ژل را از بین خواهید برد ، در این روش جراحی بینی کوچک نخواهد شد ولی اگر اندازه بینی بزرگ تر نباشد افراد می توانند با تزریق چربی در گونه های خود به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنند .

نکته بسیار این است که ماندگاری این ژل در بینی ها بسیار طولانی تر و ماندگار تر می باشد ، برای مثال در برخی از ژل ها هیالورونیک که در لب ها بیشتر از 6 ماه نیز دوام ندارد بینی ها به مدت 3 سال دوام دارند .

روش های رینوپلاستی بدون جراحی

مزایای رینوپلاستی بدون جراحی

در ادامه شما را با مزایای عمل جراحی بدون جراحی آشنا خواهیم مرد با ما همراه باشید :

 • یکی از مهم ترین روش های این عمل جراحی این است که فرد متقاضی تحت هیچ عمل جراحی قرار نمی گیرد و در آخر عوارضی هم در پی این نخواهد داشت .
 • اگر افراد از فرم بینی های جدید خود راضی نباشند امکان بازگشت به حالت اولیه در افراد وجود خواهد داشت .
 • میزان بالا بردن بینی ها در این روش کاملا با توجه به سلیقه افراد انجام خواهد شد .
 • تمام فرآیند های این عمل زیبایی تنها با استفاده از بی حسی ها انجام خواهد شد و نیازی به بی هوشی نمی باشد .
 • در این روش عمل تورم در بینی افراد ایجاد نخواهد شد و هیچ مشکلی هم در بویایی افراد ایجاد نخواهد شد .

افراد مناسب رینوپلاستی بدون جراحی

در ادامه شما را با افراد مناسب برای انجام عمل زیبایی بینی بدون جراحی آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

 • افرادی که قوز و یا قوس بینی در آن ها محو باشد ، البته انجام این روش زیبایی بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که قوز و یا قوس بینی آن ها کم یا متوسط می باشد .
 • افرادی که بینی آن ها غیر قرینگی و یا تو رفتگی بر روی بینی ها را دارند .
 • برخی از افرادی که غیر قرینگی نوک و یا دارای انحراف نوک بینی هستند با استفاده از این روش درمان انحراف بینی انجام می شود .
 • برخی از افرادی که قصد دارند نوک بینی سر بالاتری را داشته باشند .
 • همچنین افرادی که قبلا عمل جراحی بینی را انجام داده اند و از ظاهر بینی خود راضی نمی باشند و اکنون می خواهند بدون هیچ جراحی اصلاحاتی در آن به وجود می آورند مثلا نا صافی و یا تو رفتگی در سطح نوک بینی خود دارند .
 • افرادی که پل بینی تو رفته ای را دارند و بینی آن ها کمی کوتاه به نظر می رسد و می توانند با استفاده از تزریق فیلر و پر نمودن پل بینی ظاهر بینی فرد را کمی بلند تر نشان دهند .

افراد مناسب رینوپلاستی بدون جراحی

افرادی که نمی توانند از عمل زیبایی بدون جراحی استفاده کنند چه کسانی می باشند ؟ 

 • افرادی که بینی های آن ها بسیار گوشتی و یا بزرگ می باشند که به هیچ وجه متناسب صورت آن ها نمی باشد .
 • کسانی که انحراف سپتوم و یا تیغه بینی دارند .
 • افرادی که بینی آن ها افتادگی بسیار شدیدی را دارند .
 • افرادی که بینی آن ها قوز بسیار برجسته ای را دارند .

مزایای عمل زیبایی بدون جراحی

 • یکی مزایای بسیار مهم در این روش زیبایی که فرد متقاضی تحت هیچ عمل جراحی قرار نگرفته و در آخر هیچ عوارضی برای این افراد ایجاد نخواهد شد .
 • چنانچه افراد از فرم بینی های خود ناراضی باشند ممکن است که امکان بازگشت به حالت اولیه وجود داشته باشد .
 • میزان بالا بردن بینی ها در افراد متناسب با سلیقه افراد تنظیم خواهد شد .
 • برخی از روش های این عمل زیبایی با بی حسی انجام خواهد شد و نیازی به بی هوشی نمی باشد .
 • در این روش زیبایی صدای تو دماغی و تورم برای افراد ایجاد نمی شود و مشکلی هم در بویایی افراد به وجود نخواهد آمد .

هزینه لیفت بینی چقدر می باشد ؟

هزینه این روش جراحی با توجه به روشی که پزشک متخصص برای افراد در نظر گرفته می شود و همچنین شرایط افراد بسیار متفاوت بوده و البته هزینه لیفت بینی نیز کاملا مناسب و مقرون به صرفه تر خواهد بود ، برای اطلاع از هزینه این عمل زیبایی پزشک جراح باید شما را ببیند که این موضوع در مورد تمامی کلینیک کاملا یکسان می باشد .

هزینه های لیفت بینی شامل مواردی همچون:

 • دستمزد پزشک جراحی بینی
 • هزینه متخصص زیبایی و بی هوشی
 • هزینه های بیمارستان ها و یا کلینیک ها

هزینه های قبل از انجام عمل زیبایی لیفت بینی 

به طور کلی هزینه های مربوط به این عمل زیبایی شامل مواردی مانند سیتی اسکن ، هزینه های آزمایش خون ، عکس آتلیه و قالب کنترلی می باشد ، آزمایشات خون برای تشخیص کم خونی برای افراد در این عمل زیبایی لازم می باشد ، افراد قبل از انجام عمل زیبایی خود با استفاده از یک قلب کنترلی برای لیفت بینی آن هم به صورت کاملا سه بعدی می توانند نتیجه این عمل زیبایی را ببینند .

دستمزد پزشک لیفت بینی به چه عوامل مهمی بستگی دارد ؟

دستمزد پزشک متخصص جراحی کاملا به سابقه فرد جراح و عمل های موفقیت آمیزی که فرد داشته است کاملا بستگی دارد ، همچنین نوع بینی افراد هم در هزینه این عمل زیبایی تاثیر گذار می باشد یعنی هزینه در بینی های گوشتی و بزرگ بیشتر از بینی های از نوع استخوانی می باشد .

عمل بینی بدون جراحی برای افرادی که قصد ندارند عمل جراحی زیبایی بینی را انجام دهند مناسب می باشد اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که این روش زیبایی برای هر فردی قابل اجرا نمی باشد و اگر مشکلاتی مانند تنگی نفس دارید انجام این روش ها جوابگو نمی باشد .

دستمزد پزشک لیفت بینی به چه عوامل مهمی بستگی دارد ؟

عوارض عمل بینی بدون جراحی

یکی از مهم ترین عوارض این روش جراحی این است که بر روی هر بینی نمی توان از این روش استفاده کرد و همچنین برخی از مشکلات مانند تنگی نفس و یا پلیپ بینی در این روش جراحی درمان نخواهد شد ، از دیگر عوارض این روش زیبایی ماندگاری غیر دائمی این روش می باشد که البته در برخی از مواقع یک مزیت نیز به حساب می آید .

مناسب ترین روش برای افراد چه روش است ؟ 

در صورتی که جزو افرادی هستید که نمی دانید کدام یک از روش های بینی برای شما مناسب می باشد بهتر است که قبل از تصمیم به انجام این کار با پزشک متخصص خود گفت و گویی داشته باشید تا برای شما یک تصمیم درستی را بگیرد .

ماندگاری عمل بینی بدون جراحی : ماندگاری این عمل زیبایی بدون جراحی به مدت 6 تا 12 ماه ماندگاری خواهد داشت ، در آخر باید از یک زمان بندی کاملا مناسب برای حفظ نتیجه اولیه این عمل زیبایی استفاده کنید ، در این روش زیبایی نتیجه نسبت به بلند مدتی دارد اما کاملا غیر دائمی می باشد .

مدت زمان عمل زیبایی بینی : عمل زیبایی بدون زیبایی در بیشتر مواقع به دو ساعت زمان نیاز خواهد داشت اما به طور کلی از یک ساعت و نیم تا دو ساعت امکان دارد که این عمل زیبایی طول بکشد .

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر مقاله رینوپلاستی بدون جراحی همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)