بهترین دکتر عمل بینی

  • خانه
  • -
  • دسته‌بندی نشده
  • -
  • بهترین دکتر عمل بینی
 بهترین دکتر عمل بینی

یکی از مهم ترین مسائل مربوط به عمل بینی انتخاب بهترین دکتر عمل بینی است. این مورد یک عامل مهم تر موفقیت عمل بینی می باشد. اعمال جراحی زیبایی برای ایجاد حس مقبولیت، زیبایی و افزایش اعتماد به نفس در افراد بسیار موثر است. عمل بینی عملا روندی ساده دارد اما باید از تمام جزئیات آن آگاه شده و باید به خوبی تمام روند آن را درک نمود تا هم نگرانی ها و ترس های احتمالی افراد کاسته شود و هم با انجام مراقبت هایی برای قبل از عمل، از بروز عوارض احتمالی جلوگیری کرد. این که چگونه می توان بهترین جراح بینی را انتخاب کرد همواره یک سوال مهم برای داوطلبان این عمل است. زیرا امروزه اکثر اف۵رادی که متقاضی عمل بینی هستند میدانند که تخصص و مهارت جراح تاثیر زیادی در نتیجه جراحی بینی دارد. پس قطعا یافتن بهترین جراح بینی از مهم ترین دغدغه های متقاضیان عمل بینی می باشد. در این مقاله قصد داریم روش های یافتن بهترین جراح بینی را بررسی کنیم.

بهترین دکتر عمل بینی کیست ؟

این پرسش می تواند از جهاتی پاسخ گسترده ای داشته باشد اما ما قصد داریم فعلا فقط یک پاسخ اجمالی و کلی برای آن پیدا کنیم. معرفی بهترین دکتر عمل بینی صرفا ذکر نام یک پزشک نیست، بلکه باید معیار های یک پزشک خوب را به طور کامل بررسی کرد و بر طبق آن بهترین جراح را انتخاب نمود. پس چنانچه شما یا نزدیکانتان متقاضی جراحی بینی هستید شایسته است که به این مطالب توجه کنید.

عمل جراحی بینی یکی از پر طرفدار ترین جراحی های ترمیمی و زیبایی در دنیای امروز می باشد که انواع مختلف فرم بینی پس از عمل و انواع روش های جراحی  را شامل می شود. با پیشرفت علم و تکنولوژی رینوپلاستی بینی این روش ها هر روز بهتر از دیروز بوده و با عوارض جانبی کمتری این عمل جراحی انجام می شود. عمل بین امروزه صرفا برای از بین بردن فرم بد بینی به کار نمی رود بلکه در حین انجام آن، به تناسب میان بینی و سایر عناصر صورت به لحاظ اندازه و فاصله اجزا از هم و نسبت به هم توجه می شود. همچنین همزمان با انجام عمل بینی زیبایی می توان ایرادات داخلی بین که در مواردی مانند تنفس اختلال ایجاد می کنند و یا پولیپ بینی را نیز از بین برد. حتما تا کنون متوجه شده اید که عمل بینی چه عمل مهم و حیاتی ای برای داوطلبان ان می باشد. بنا بر این هرگز نباید با عجله و ریسک سرنوشت عمل را تغییر داد، بلکه باید با صبر حوصله بهترین دکتر عمل بینی را یافته و جراحی بینی خود را با خیال راحت به وی بسپارید.

عمل بینی  همان گونه که ذکر شد یک تصمیم مهم و سرنوشت ساز می باشد. اگر درست و اصولی انجام نشود تاثیر بدی بر چهره می گذارد زیرا بین یک عنصر کلیدی در نشان دادن زیبایی چهره دارد. اولین تاثیر ان کاهش زیبایی فرد و در نتیجه کاهش اعتماد به نفس فرد می باشد. از طرفی دیگر ممکن است بی تجربه و یا ماهر نبودن جراح می تواند باعث ایجاد آسیب به سیستم بویایی و تنفسی می شود.

بهترین دکتر عمل بینی کیست ؟

خصوصیات بهترین دکتر عمل بینی

به طور معمول بهترین دکتر عمل بینی باید تمام ویژگی های زیر را دارا باشد:

آشنایی با استاندارد های زیبایی شناختی

بهترین جراح بینی ابتدا یک مشاوره مبسوط و کامل در مورد نوع عمل بینی مورد تقاضای بیمار و عوارض جانبی ناچیز بعد از آن به بیمار می دهد. سپس نتیجه حدودی و کلی از نتیجه عمل  از نتیجه جراحی بینی را در اختیار بیمار قرار می دهد تا با آگاهی کامل و شناخت عمیق عمل زیبایی بینی را انجام دهد. سپس با استفاده از نرم افزار هایی موسوم به شبیه ساز فرم بین ها درخواستی بیمار را روی صورت وی امتحان میکند تا بیمار به طور حدودی نتیجه عمل خود را قبل از عمل ببیند و اگر با فرم صورت بینی خود نامتناسب بودن با اجزای بینی، با استفاده از این نرم افزار ها می توان فرم بینی مناسب صورت را پیدا نمود. البته جراحان و پزشکان سعی دارند که کاملا بر اساس سلیقه بیمار عمل کنند اما اگر سلیقه آنها مناسب فرم صورت آنها نباشد، جراح با تلفیق استاندارد های زیبایی شناسی و اهداف بیمار از عمل بینی، بهترین نتیجه را برای وی رقم می زند. یکی دیگر از مهارت های خاص بهترین دکتر عمل بینی بروز رسانی اطلاعات خود به طور مرتب کمی باشد. آگاهی از نوین ترین شیوه ها و فرم های جراحی می تواند باعث ارائه بهترین نوع خدمات توسط جراح شود.

سابقه کاری موفق و کارنامه کاری درخشان

عملکرد حرفه ای جراح در زمینه اقدامات درمانی و جراحی بینی مهم سابقه و تجربه کاری یک جراح است. مهارت بکار بردن به موقع و درست روش ها در جراحی و مدیریت درست چالش های جراحی از نشانه  های سوابق تخصصی یک جراح است. صحبت کردن و نظر خواهی از بیماران جراح که در مطب حاضر هستند؟ مشاهده نمونه کار های جراح و تحقیق در سابقه کاری وی می تواند به شما در انتخاب بهترین جراح بینی کمک زیادی بکند.

اقداماتی که بهترین جراح بینی انجام می‌ دهد.

برنامه ریزی روند عمل جراحی: بعد از عمل کامل بینی، بیمار به طور ذهنی روند جراحی را در ذهن خود طراحی می کند. اخلاق حرفه ای پزشکی ایجاب می کند که  جراح بیمار را از تمام جوانب مثبت و منفی آگاه کند تا بیمار با دید درست دست به انتخاب بزند.  یکی از عوامل اثبات پایبند بودن پزشک به اخلاق حرفه ای سعی و تلاش در ایجاد شرایط واقع بینانه میی باشد. این کار برای جلوگیری از اتفاق افتادن عوارض جانبی جدی بعد از عمل و آسیب رسیدن به بینی می باشد. ایجاد شرایط واقع بینانه به این معنی است که در صورت غیر واقعی و اغراق آمیز بودن توقعات بیمار، جراح با بازگو کردن حقایق وی را آگاه سازد. این مسئله به معنی این است که جراح نمیخواهد دیدگاه بلیمار را نادیده بگیرد بلکه می خواهد همزمان با

اهمیت دادن به برگزاری جلسه مشاوره: به دلیل این که جراحان خود از تمامی جزئیات عمل های بینی آگاهند نیازی به برگزاری جلسه مشاوره نمی بینند و آن را نادیده میگیرند. جلسه مشاوره مهم ترین اقدام قبل از عمل می باشد و اگر یک جراح آن را نادیده می گیرد می تواند دلیل بر غیر حرفه ای بودن جراح باشد.

البته در این جلسه بیمار نیز مفصل در مورد سوابق پزشکی، خواسته های جراحی خود و سایر جزئیات را بازگو می کند. بازگو کردن سوابق پزشکی می تواند نتیجه عمل و یا حتی انجام شدن یا نشدن آن را تحت تاثیر قرار دهد.

استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات جراحی بینی: جراح برای انجام جراحی از ابزار های پیچیده و ساده زیادی استفاده می کند. بر اساس ویژگی بروز کردن اطلاعات در جراحی، از نوین ترین ابزار ها و تجهیزات همواره مطلع است و سعی در بکار گرفتن آن ها  دارد.

ارائه توصیه های مناسب برای بعد از عمل بینی: تقریبا نصف نتیجه عمل بینی وابسته به انجام مراقبت های بعد از عمل بینی است. اگر این بیماران بخاطر بی دقتی یا عدم اطلاع از مراقبت های بعد از عمل بینی و انجام ندادن آن ها اثر عمل بینی را خنثی می کند. یک جراح ماهر این مراقبت هارا با تاکید بسیاری به بیمار گوشزد می کند و همچنین به شرکت در ملاقات هایی بعد از جراحی به منظور معاینه بینی بعد از عمل، تاکید دارد.

دریافت هزینه معقول برای عمل بینی: مهم ترین عامل جراحی بینی برای داوطلبان آن هزینه عمل بینی است. برخی افراد تصور می کنند جراحانی که هزینه بسیار زیاد برای عمل بینی دریافت می کنند قطعا عمل جراحی انجام شده توسط آن ها نتیجه بسیار خوبی دارد.

اقداماتی که بهترین جراح بینی انجام می‌دهد.

روش انتخاب بهترین جراح بینی

عجله کردن در انتخاب بهترین دکتر عمل بینی  معمولا نتیجه مثبتی ندارد  بنابراین باید برای انتخاب بهترین دکتر عمل بینی که قرار است یک عمل سر نوشت ساز برای شما انجام دهد وقت مناسبی صرف کرده و بهترین جراح بینی را انتخاب نمایید. متخصصین جراحی فک و صورت ، گوش و حلق و بینی و متخصصین جراحی پلاستیک دارای صلاحیت لازم برای انجام عمل بینی می باشند. چند ماه تاخیر در انجام عمل بین تاثیر بدی برای شما نخواهد داشت اما اگر شما مدتی ا قبرای یافتن بهترین دکتر عمل بینی سپری کنید بهتذرین نتیجه را خواهد گرفت.

بهترین راه برای یافتن یک بهترین جراح بینی از دیدگاه مراجعان

مانند ان چه قبلا اشاره شد نظرات بیماران در شناخت بهترین جراح بینی تاثیر به سزایی دارد و می تواند کمک کننده تر از عوامل دیگر باشد..اما باید در نظر داشته باشید که ملاک انتخاب شما تنها بر اساس معیار های گفته شده باید باشد. پرسیدن نظر دوستان و آشنایان در مورد جراح مورد نظر خوب است اما نباید تحت فشار یا هیجان ایجاد شده توسط اطرافیان و یا تبلیغات معیار تصمیمی گیری شما باشد.

بعد از دریافتن ویژگی های بهترین جراح، داوطلبان این تکمیل جراحی برای یافتن جراح مورد نظر و بررسی آن ها شروع به مطب گردی می کنند و ویژگی های وی را بررسی می کنند. بدیهی است که این امر در دراز مدت؟ بخاطر تنوع بالای جراح ها در این شهر ها ، طولانی بودن مسیر و آلودگی هوا بعد از مدتی باعث خستگی فرد شده و  وی را دلزده میکند.می خواهیم به جای این روش سنتی، برخی راهکار های ساده را به شما نشان دهیم.

جستجو در فضای مجازی و سایت ها

با یک جست و جوی ساده می توان اسامی جراحان موجود در یک شهر را به سادگی پیدا نمود. امروزه اکثر کلینیک ها و جراحان وب سایت مخصوص به خود دارند. این وب سایت ها حاوی اطلاعات مهمی برای شناخت جراح هستند. نظرات کاربران، بخش نمونه کار ها، پروانه فعالیت و معرفی خدمات و تجهیزات مورد استفاده از جمله این بخش ها هستند.  البته برخی سایت های تبلیغاتی تنها نقش فریب دارند که باید مراقب آن ها باشید. تمامی کلینیک ها و جراحان معمولا  پروانه طبابت یا فعالیت خود را در صفحه اصلی وب سایت خود قرار می دهند. این مورد می تواند در جلب اعتماد شما موثر باشد. البته باید توجه داشت که برخی مجوز ها جعلی هستند و باید از اعتبار و اصالت مجوز مطمئن شوید.

مشورت با دوستان و اطرافیان

تجربیات کسانی که بینی خود را جراحی کرده اند می تواند شما را به خوبی راهنمایی کند. زیرا این افراد با چالش هایی که برای بیمار بعد از عمل به وجود می آید آشنا تر هستند و دیدگاه آن ها نسبت به دیدگاه جراح به عمل بینی کمک کننده تر است. در صورتی که شما نام یک جراح و تمجید وی را به میزان زیادی از زبان افراد  بشنوید می تواند علامت حرفه ای بودن این جراح باشد.

استفاده از سیستم های مشاوره آنلاین

سامانه های مشاوره آنلاین امر انتخاب بهترین جراح را بسیار سهل نموده اند.  این سامانه ها معمولا به صورت اپراتور در سایت های کلینیک های مختلف وجود داشته و یا به صورت مجزا وجود دارند. این سیستم ها به کمک مشاوران خود که معمولا تحت نظر متخصص جراحی زیبایی بینی هستند بی طرفانه بیمار را راهنمایی نموده و برای انجام عمل بینی با توجه به شرایط بیمار مناسب ترین جراح را معرفی می کنند. ناگفته نماند که این روش ها برای یافتن بهترین دکتر عمل بین، تنها منحصر به این شاخه از جراحی و پزشکی نبوده و برای اقدامات درمانی دیگر نیز به کار می روند.

بهترین راه برای یافتن یک بهترین جراح بینی از دیدگاه مراجعان

کلام آخر

عمل بینی به دلیل این که یک عمل حیاتی و تاثیر گذار است باید به صورت کاملا بی نقص و توسط بهترین و ماهر ترین جراح انجام شود.  علاوه بر چگونگی یافتن بهترین دکتر عمل بینی، موارد دیگری مانند میزان هزینه عمل جراحی ، بهترین نوع فرم بینی و سایر سوالات از این دست نیز برای داوطلبان جراحی وجود دارد که باید برای پاسخ دادن به آن ها نیز وقت کافی صرف نمود. نباید در این موارد عجله کرد زیرا تاثیر یک غفلت کوچک در این مورد بر چهره ما می نشیند و زیبایی مارا می کاهد. کاهش زیبایی چهره نیز طبیعتا اعتماد به نفس افراد را پایین می آورد. ممنونیم از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید. در صورت تمایل می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)