بهترین جراح بینی در ایران

 • خانه
 • -
 • دسته‌بندی نشده
 • -
 • بهترین جراح بینی در ایران
 بهترین جراح بینی در ایران

یکی از دغدغه های افرادی که می خواهند عمل جراحی بینی انجام دهند این است که بهترین جراح بینی در ایران کیست ؟ و کدام پزشک کارش از باقی پزشکان بهتر و با کیفیت تر است ، کسانی که می خواهند برای عمل بینی اقدام نمایند باید بدانند که انتخاب پزشک تاثیر بسیاری در نتیجه عمل آن ها دارد، پس با توجه و دقت هر چه بیشتر انتخاب کنید و در پیدا کردن یک جراح بینی عجله نکنید. اگر شما نیز یکی از کسانی هستید که می خواهید بدانید ویژگی یک جراح خوب چه جیز هایی است تا انتهای این مقاله ما را همراهی نماییید.

بهترین جراح بینی ایران

بهترین جراح بینی ایران : انتخاب بهترین جراح بینی در ایران ، برای جراحی بینی بسیار موضوع مهمی است. پیش از این که عمل زیبایی بینی را انجام دادید، باید از مهارت و عملکرد پزشک متخصص خود آگاهی داشته باشد. بهترین جراح بینی ایران ، معمولا مهارت بالایی در انجام عمل دارد. همچنین قبل و بعد از عمل جراحی مشاوره و آموزش های لازم را به بیماران خود می دهد. جراحی زیبایی بینی معمولا با استفاده از روش های متنوع و به روز انجام می شود. بهترین جراح بینی ایران ، باید از به روزترین روش های جراحی استفاده لازم را برده و مهارت های مورد لازم را داشته باشد. افرادی که قصد انجام عمل بینی را دارند معمولا به دنبال بهترین جراح بینی ایران هستند.

بهترین جراح بینی ایران

علاوه بر این برخی افراد یک بار عمل انجام داده اند. اما ممکن است از نتیجه آن و فرم بینی خود رضایت کافی را نداشته باشند. انتخاب بهترین جراح بینی ایران ، برای این افراد بسیار حائز اهمیت است.  معمولا افرادی که تحقیقات لازم را در این زمینه انجام می دهند و نمونه کارهای پزشکان مختلف را می بینند، انتخاب بهتر و راحت تری خواهند داشت. بهترین جراح بینی در ایران یا هرکدام از کشور های دیگر دارای مهارت لازم می باشد. بهترین جراح بینی در ایران دارای تیم تخصصی و کامل خواهد بود. مرکز جراحی یا کلینیک تخصصی که عمل جراحی در آن انجام می شود معمولا تمام خدمات قبل و بعد ازآن  را به بهترین شکل ممکن به بیماران ارائه می دهد.

خصوصیات بهترین جراح بینی در تهران

یکی از خصوصیت های بهترین جراح بینی در تهران این است که پزشک با توانایی ها و ویژگی های بالایی باشد، همچنین بهترین جراح بینی در ایران باید شناخت کامل را از ساختار بینی داشته باشد و همینطور اصولا پیش از جراحی بینی به تمامی خواسته هایی که مراجعه کنندگانش دارد رسیدگی می کند ، همه درخواست های آن ها را مورد برسی قرار می دهد و مشاوره لازم را به او می دهد. بهترین جراح بینی ایران  در صورتی که خواسته های بیمار با توجه به ساختار و شکل بینی قبل از عمل، دور از حد انتظار باشد، اطلاعات کافی را به او خواهد داد. یکی دیگر از ویژگی های یک پزشک خوب این است که شناخت کافی را راجع به علم ریاضی و تجسم بداند ، متخصص حین عمل جراحی باید شکل بینی بیمار بعد از عمل را به خوبی تجسم کند.

اندازه گیری های دقیق قبل از عمل باعث بهتر شدن نتیجه عمل خواهد شد. مشاوره ای که پیش از عمل جراحی بینی صورت می گیرد برای این است که شما مراجعین عزیز از تمامی معایب و مزایای عمل بینی آگاه شوید و همینطور پیش از عمل بینی پزشک متخصصی که شما به آن مراجعه کردید یک سری آزمایش های مربوطه را می گیرد. همچنین تاریخچه گیری شامل سابقه بیماری و عمل جراحی، سابقه مصرف دارو و… توسط جراح متخصص انجام می شود. پس از این که عمل جراحی بینی انجام شد پزشک موظف است کار هایی که باید برای مراقبت های پس از عمل بینی انجام دهید را به شما بگوید و شما را آگاه کند. تمامی این نکاتی که گفته شد چند نمونه از ویژگی های بهترین جراح بینی در ایران است پس هنگامی که می خواهید به پزشکی برای جراحی بینی مراجعه نمایید به این نکات توجه بیشتری داشته باشید.

جراحی بینی چیست ؟

یکی از شایع ترین و رایج ترین جراحی های پلاستیک و زیبایی در میان خانم ها و آقایان جراحی بینی است ، که کسانی که این جراحی را انجام می دهند بسیاری از آن ها به منظور زیبایی انجام می شود ، اما این عمل جراحی بینی اگر با مشاوره همراه باشد و همچنین اگر پیش یک پزشک با تجربه ، متخصص و متبحر بروید زیبایی که به شما هدیه می دهد می تواند بسیاری از مشکلاتی که در بینی شما وجود دارد را از بین ببرد ، این مشکلات مانند : افتادگی نوک بینی ، زاویه دار شدن بینی ، قوز بینی ، بزرگ بودن بیش از حد بزرگ بودن حفره های بینی و مشکل هایی نظیر آن است . بنابراین اگر تصمیم دارید بینی خود را جراحی کنید و تغییری اساسی در ظاهر خود به وجودآورید، پیشنهاد می کنیم پیش از هر اقدامی توصیه هایی که ذکر شده است را جدی بگیرید و به آن ها توجه نمایید.

جراحی بینی چیست ؟

چه زمانی نیاز به انجام جراحی ینی است ؟

جراحی بینی یا همان رینوپلاستی می‌تواند موجب تغییر در موارد زیر شود :

 • اندازه بینی به طوری که با دیگر اجزای صورت متناسب باشد.
 • پهنای بینی در قسمت پل.
 • مشخصات بینی با برآمدگی یا فرورفتگی قابل مشاهده بر روی پل بینی.
 • نوک بینی در صورت بزرگی، افتادگی یا در حالتی که بیش از حد سر بالا باشد.
 • سوراخ‌های بینی در صورت بزرگی یا سر بالا بودن.
 • زاویۀ بین بینی و لب بالایی

انواع جراحی بینی

در دنیای امروزه عمل بینی و سایر عمل های جراحی که باعث زیبا تر شدن انسان می شود در تمامی کشور ها رواج یافته است چرا که افراد نسبت به گذشته بسیار بیشتر به زیبایی ظاهر خود اهمیت می دهند ، حال عمل جراحی بینی چندین نوع دارد که در ادامه به انواع آن را به شما می گوییم، اگر می خواهید بدانید که جراحی بینی چند نوع دارد و درمورد آن ها همه چیز را بدانید و توضیح های کاملی دریافت کنید تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

 • عمل رینوپلاستی به روش باز.
 • عمل رینوپلاستی به روش بسته.

این ها دو نوع از جراحی بینی هستند که بهتر است کسانی که می خواهند بینی خود را جراحی کنند راجع به هر دو این روش ها آگاهی داشته باشند و بدانند مزایا و معایب این دو روش چیست ؟ همچنین بدانند که کدام روش از دیگری بهتر است .

عمل رینوپلاستی به روش باز

عمل رینوپلاستی به روش باز به منظور دسترسی آسان تر و همچنین دید کامل تر و واضح تر جراح نسبت به بافت های زیرین، برشی در ناحیه ای بین دو سوراخ بینی ایجاد شده و پوست بینی به آرامی از روی سطح بافت برداشته خواهد شد. در جراحی بینی به روش باز اندکی التهاب و تورم ناشی از عمل که در ناحیه ی نوک بینی ایجاد خواهد شد، دیرتر بر طرف می شود که این موضوع نیز نگران کننده نخواهد بود زیرا در آخر تورم در بینی دیر یا زود رفع می شود.

انواع جراحی بینی

مزایای جراحی بینی به روش باز

 • جراح دسترسی کامل و راحتی به ساختمان بینی دارد؛
 •  به دلیل دید بیشتر جراح، احتمال عدم قرینگی به شدت کاهش می یابد؛
 • جراح راحت تر می تواند پروتز و غضروف لازم را در بینی استفاده کند؛
 •  فضای کار بیشتری برای جراح فراهم است؛
 • در بینی های دچار انحراف و کجی، این روش نتیجه بهتری خواهد داشت.

لازم به ذکر است که جراحی ترمیمی بینی باید به روش باز انجام شود.

عمل رینوپلاستی به روش بسته

عمل رینوپلاستی بینی به روش بسته برای افرادی بهتر و مناسب تر است که  قصد دارند تا تغییرات محدودی در بینی آن ها ایجاد شود و نیازی به تغییرات وسیع در بینی خود ندارند. در جراحی بینی به روش بسته تمامی برش های لازم در ناحیه ی داخلی بینی انجام خواهد شد و جراح با ورود از سوراخ های بینی عمل را انجام می دهد.

مزایای جراحی به روش بسته

 • عدم ایجاد برش و بخیه در ناحیه کلوملا
 •  کاهش مدت زمان عمل
 • کم بودن تورم در ناحیه نوک بینی بعد از عمل

بهترین جراح بینی ایران برای جراحی بینی استخوانی

کسانی که دارای بینی استخوانی هستند معمولا بینی آن ها قوس و قوز دارد همچنین پوست نازک تری نسبت به کسانی دارند که بینیشان گوشتی است و همینطور ساختار این بینی ها مستحکم است. بهترین جراح بینی ایران  نسبت به ساختار و عملکرد بینی شناخت کافی را دارد. ممکن است مشکلات دیگری نظیر پولیپ بینی و یا انحراف بینی هم وجود داشته باشد. بهترین جراح بینی ایران  این مشکلات را بعد از معاینه بینی استخوانی تشخیص می دهد. بهترین جراح بینی ایران برای بینی استخوانی روش عمل را براساس شرایط بینی انجام می دهد و از روش باز یا بسته استفاده می کند.

بهترین جراح بینی ایران برای جراحی بینی استخوانی

بهترین جراح بینی ایران برای جراحی بینی گوشتی

افرادی که دارای بینی گوشتی هستند پوست ضخیم تری نسبت به کسانی دارند که بینیشان استخوانی است همچنین غضروف نازک و ضعیف تری نسبت به آن ها دارند ، بهترین جراحی بینی گوشتی براساس شرایط و ساختار بینی روش مناسب برای رینوپلاستی فرد را انتخاب می کند، بعضی مواقع نیاز به قرارگیری پروتز غضروفی است تا غضروف بینی تقویت شده و مستحکم شود.

بهترین جراح بینی ایران برای جراحی بینی طبیعی

به کسانی می گوییم دارای بینی طبیعی هستند که بینیشان فرم و شکل عادی داشته باشد و دارای قوس و نوک سر بالا نباشد. جراحی بینی طبیعی در بین مردان طرفداران بیشتری دارد. بهترین جراح بینی طبیعی شناخت کاملی از وضعیت بینی فرد دارد و مشاوره دقیق و صادقانه ای به مراجعین ارائه دهد.

چه کسانی جراحی بینی انجام می دهند ؟

عمل بینی در سال های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این عمل شایع در ایران هم زنان و هم مردان را به خود جذب کرده است. افرادی که به صورت مادرزادی با مشکلات ظاهری بینی مواجهند و یا افرادی که بر اثر حادثه و اتفاق دچار شکستگی بینی شده اند، برای بهبود ظاهر بینی با مراجعه به بهترین جراح بینی این عمل را انجام می­دهند. این عمل زیبایی برای رفع موارد زیر کاربرد دارد:

 • رفع قوز بینی
 • رفع کجی بینی
 • بهبود افتادگی نوک بینی
 • کوچک کردن بینی
 • شکل دادن به بینی
 • رفع پهن بودن نوک بینی

مراحل جراحی بینی زیبایی

هنگامی که شما وارد اتاق عمل می شوید از تایمی که بیهوش می شوید مرحله هایی برای ایجاد تغییرات روی بینیتان در طی عمل انجام می شود ، که عبارت اند از :

 •  بیهوشی عمومی از طریق تنفسی یا تزریق وریدی (در بعضی موارد جراح بی حسی موضعی را پیشنهاد می کند)؛
 •  ایجاد برش های لازم برای جراحی بر روی کلوملا (در صورت انتخاب روش باز در جراحی)
 • ایجاد تغییرات لازم بر روی ساختار بینی (اضافه کردن غضروف در صورت نیاز)
 • اصلاح فرم بینی و رفع عیوب آن (رفع کجی بینی و انحراف، اصلاح نوک بینی و …)
 • بخیه زدن برش های ایجاد شده
 • قرار دادن اسپیلینت (گچ بینی)
 • ریکاوری و مراقبت های لازم بعد از عمل
 • ترخیص بیمار

کلام آخر

از شما دوستان سپاس گذاریم که ما را تا انتهای مقاله بهترین جراح بینی در ایران همراهی کردید ، به نکاتی که گفته شده است نهایت توجه و دقت را بنمایید . همچنین اگر پاسخ برخی از سوال هایتان را دریافت نکرده اید یا به دیگر مقاله های سایت سر بزنید و یا برای گرفتن مشاوره به شماره تماس هایی که در داخل سایت قرار دارد تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)