جراحی بینی فانتزی

به طور کلی هر فردی در دنیا دوست دارد زیبا باشد. روش های بسیار زیادی نیز برای رسیدن به زیبایی وجود دارد. معمولاً افراد از جراحی های زیبایی استفاده می‌کنند تا زیباتر به نظر برسند. در خصوص بینی نیز می‌توانیم بگوییم که انواع جراحی های مختلفی در خصوص آن وجود دارد. یکی از انواع جراحی های بینی، جراحی بینی فانتزی می باشد که طرفداران بسیار زیادی را نیز برای خودش به دست آورده است. این جراحی به این صورت است که در آن نوک بینی به سمت بالا تمایل داده می شود. در این حالت به این جراحی بینی فانتزی گفته می شود. در این مقاله قصد داریم جراحی بینی فانتزی را به طور کامل بررسی کنیم و جزئیاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید تا در این زمینه نکاتی را مطرح نماییم.

جراحی بینی فانتزی چیست؟

جراحی بینی فانتزی به نوعی جراحی گفته می شود که در آن نوک بینی به صورت سر بالا می باشد که به صورت عروسکی نیز می توانیم از آن نام ببریم. معمولاً  زاویه ای که نوک بینی با لب بالا می سازد ۹۰ تا ۱۰۰ درجه است که بعد از جراحی تا ۱۰۵ درجه نیز پیش می رود در این حالت به آن بینی خوکی نیز می گوییم. در بینی فانتزی معمولاً سعی بر این میشود که اندازه بینی کوچک تر شود. بعد از انجام جراحی معمولاً چهره افراد به حالت جوانتری دیده می شود. باید در نظر داشته باشید که جراحی معمولاً برای افرادی مناسب است که بینی های استخوانی دارند و پوست آنها نیز در اطراف بینی بسیار نازک به نظر می رسد. معمولا افرادی که بینی گوشتی دارند نمی توانند از عمل فانتزی بهره ببرند. در صورتی که قصد دارید جراحی فانتزی انجام دهید باید به یک فرد متخصص در این زمینه مراجعه نمایید.

علت مراجعه به متخصص این است که در این جراحی سوراخ های بینی باید کوچک شود، در صورتی که این کار توسط یک جراح متخصص انجام شود میتوانیم به نتیجه ای که میخواهیم بعد از جراحی برسیم. جراحی بینی فانتزی به طور کلی به صورت افراد زیبایی خاصی می بخشد، اگر بخواهیم خیلی سلیس و روان بگوییم چهره افراد در این جراحی بسیار ناز خواهد بود.به طور کلی باید در نظر داشته باشید که کلینیکی که به آن مراجعه می کنید نیز تاثیر بسیار فراوانی بر جراحی دارد. در صورتی که کلینیک مورد نظر از تجهیزات بسیار خوب و به روزی استفاده کند. می توانیم نتیجه بگیریم که جراحی به درستی انجام خواهد شد و باید به این مورد توجه داشته باشید چون اهمیت فراوانی دارد و توجه به آن نیز خالی از لطف نخواهد بود. در صورتی که شما از بزرگی بینی رنج می برید، می توانید از جراحی بینی فانتزی استفاده کنید. این جراحی به درستی می تواند بزرگی بینی شما را از بین ببرد و زیبایی خاصی را به بینی شما ببخشد که باید به آن توجه داشته باشید.

عکس جراحی بینی فانتزی

در عکس جراحی بینی فانتزی شما می توانید نتایج قبلی پزشکان را در روند انجام جراحی مشاهده کنید. با توجه به کلینیکی که به آن مراجعه میکنید، می توانید نتایج بیماران قبلی جراحی مورد نظر را به درستی در عکس مشاهده نمایید. نتایج قبل از عمل و بعد از عمل نیز به درستی در عکس جراحی بینی فانتزی قابل مشاهده است. به طور کلی باید توجه داشته باشید که پزشکی که برای جراحی به او مراجعه می‌کنید باید از تخصص بالایی در زمینه جراحی بینی فانتزی برخوردار باشد. همچنین باید در نظر داشته باشید که عمل بینی عروسکی که به آن عمل بینی فانتزی نیز گفته می شود، بسیار می تواند جذابیت خوبی را به صورت افراد هدیه کند. همچنین اگر به زیبایی خودتان اهمیت می‌دهید می‌توانید برای این کار به یک متخصص مراجعه نمایید.

در تمامی عکسها نتایج کار پزشکان به درستی قابل مشاهده است. معمولاً در این حالت پزشکان می توانند با خیال راحت به شما مشاوره می دهند. البته قبل از جراحی شما باید در چند جلسه با جراح مورد نظر مشاوره داشته باشید تا شرایط بدنی شما برای جراحی بینی فانتزی مورد بررسی قرار گیرد. این امر اهمیت فراوانی دارد و توجه به آن نیز مهم است. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که قبل از عمل و بعد از عمل شرایطی را باید طی کنید و این امور از سوی پزشکی مورد نظر به شما گفته می شود.

در عکس معمولاً شما می توانید شکل بینی افراد را به درستی و واضح مشاهده کنید. سپس باید نسبت به اقدامات قبل و بعد از عمل بینی ایده هایی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال باید بعد از عمل از فعالیت های سنگین پرهیز کنید. به هیچ عنوان نباید غذای سفت بخورید چون میتواند بافت بینی عمل شده را تغییر دهد. همچنین باید در نظر داشته باشید که سرتان در هنگام خواب باید زاویه ای در حدود ۳۰ درجه داشته باشد و این زاویه باید دقیقا روبه بالا به نظر برسد. در صورتی که دخانیات مصرف می کنید باید چند روز قبل و بعد از جراحی این کار را انجام دهید. این امر نیز اهمیت زیادی دارد و می تواند به ساختار سلامتی شما ضربه بزند. یکی از مهمترین نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که برای انجام جراحی بینی فانتزی شما نیاز دارید که به یک متخصص مراجعه کنید. همانطور که گفته شد در این جراحی باید سوراخ های بینی کوچک شود. در صورتی که به یک فرد غیر متخصص مراجعه کنید ممکن است از نظر تنفسی در آینده مشکل برای شما ایجاد گردد. توجه به این مورد نیز اهمیت خاص خودش را دارد چون با سلامت افراد مرتبط است.

هزینه جراحی بینی فانتزی

هزینه جراحی بینی فانتزی

هزینه جراحی به عوامل مختلفی بستگی دارد. هر کدام تاثیرات خاصی را می توانند بر هزینه جراحی داشته باشند که باید به آن توجه داشته باشید. اولین مورد تخصص جراح مورد نظر می باشد. همانطور که در قسمت های قبل در این مقاله اشاره کردیم هرچه تخصص جراح بالاتر باشد، شما باید هزینه بیشتری را برای جراحی پرداخت نمایید تا به نتیجه ای که می خواهید بعد از جراحی دست پیدا کنید. مورد بعدی که بر هزینه تاثیر گذار است موقعیت جغرافیایی کلینیک مورد نظر می باشد. در صورتی که کلینیک مورد نظر در بالای شهر قرار داشته باشد شما باید هزینه به مراتب بیشتر از کلینیکی که در پایین شهر قرار دارد پرداخت نمایید. این امر نیز مهم است و باید بدانید که تجهیزاتی که جراح مورد نظر استفاده می کنند نیز بر روند قیمت گذاری آن تاثیر دارد و از این بابت شما باید هزینه دیگر ی را پرداخت نمایید. به طور کلی هزینه جراحی بینی فانتزی را باید بر مبنای تمامی این عوامل بسنجید. همچنین باید در نظر داشته باشید که اگر نتیجه برای شما مهم است این هزینه ها را به ترتیب باید پرداخت کنید.

فیلم جراحی بینی فانتزی

پزشک مورد نظر به درستی تمامی پروسه جراحی را توضیح می دهد همچنین به طور کامل خواهید دید که پزشک از چه تجهیزاتی برای جراحی بینی فانتزی استفاده خواهد کرد و این امر نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. بعد از دیدن فیلم جراحی شما می توانید به راحتی نسبت به انجام جراحی مورد نظر اقدامات لازم را به انجام برسانید. البته باید در نظر داشته باشید که مراجعه به متخصص می تواند از ۹۹ درصد نگرانی های شما بکاهد. در صورتی که میخواهید بدون نگرانی نسبت به جراحی بینی اقدامات لازم انجام برسانید باید به متخصص در این زمینه مراجعه نمایید.

فیلم جراحی بینی فانتزی

بهترین جراح بینی فانتزی در تهران

شما عزیزان می توانید با مراجعه به کلینیک ما، عمل خود را نزد بهترین جراح بینی فانتزی در تهران داشته باشید. شما عزیزان می توانید با مراجعه حضوری به کلینیک و یا ارتباط از طریق صفحات مجازی و یا شماره تماس اقدام به دریافت وقت نمایید. شما می توانید پس از مراجعه و مشاوره نزد دکتر جراحی خود را با قیمت مناسب انجام دهید.

کلام آخر

در این مقاله ما جراحی بینی فانتزی را بررسی کردیم و جزئیاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد از طریق راه های موجود در وب سایت با کلینیک ما در ارتباط باشید. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده و برایتان مفید بوده باشد.

سوالات متداول

جراحی بینی فانتزی مناسب چه افرادی می باشد؟

این جراحی مناسب افرادی است که قصد دارند بینی زیبایی به شکل عروسکی رو به بالا داشته باشند. معمولاً پروسه این جراحی تا چند ساعت نیز به طول می انجامد. همچنین افرادی که بینی استخوانی دارند و پوستی نازک اطراف بینی آنها را فرا گرفته است بهتر می توانند نسبت به انجام جراحی بینی فانتزی اقدامات لازم را به انجام برسانند.

چرا باید برای انجام جراحی بینی فانتزی به یک متخصص در این زمینه مراجعه کنیم؟

در خصوص انجام جراحی بینی ما موظف هستیم که به یک متخصص در این زمینه مراجعه نماییم. در این فرآیند بینی قرار است سوراخ های کوچکی داشته باشد و ممکن است سیستم تنفسی ما ممکن است با خطراتی مواجه شود. درصورتی که به یک متخصص در این زمینه مراجعه کنید بهتر می‌توانیدنتیجه بگیرید و دیگر نگرانی برای سیستم تنفسی خودتان نخواهید داشت.

هزینه جراحی بینی فانتزی بر چه اساسی محاسبه می گردد؟

هزینه بر اساس تخصص جراح و موقعیت جغرافیایی کلینیک مورد نظر و تجهیزات مربوطه که قرار است در روند جراحی استفاده شود محاسبه می گردد.