هزینه جراحی بینی گوشتی

 به طور کلی هر فردی دوست دارد زیبا دیده شود. باید در نظر داشته باشید که روش‌های زیادی برای زیبا دیده شدن وجود دارد همچنین می توانیم از عمل های جراحی مختلف نیز برای زیباتر شدن استفاده کنیم. یکی از روش‌های جراحی مربوطه جراحی بینی گوشتی میب اشد که مناسب افرادی می باشد که دارای بینی گوشتی هستند و می‌خواهند بینی خود را جراحی نمایند. در نظر داشته باشید که مراجعه به یک متخصص در این خصوص می تواند به شما کمک کند تا این نتیجه ای که در ذهن تان دارید دست پیدا نمایید. به طور کلی کلینیک های زیادی نیز هستند که می توانند به فرد کمک کنند تا بینی گوشتی اش را جراحی نماید. باید در نظر داشته باشید که در این مقاله ما قصد داریم جراحی بینی گوشتی را بررسی کنیم و جزئیاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس انتها همراه ما باشید تا در این زمینه نکاتی را مطرح نمایید.

هزینه جراحی بینی گوشتی

هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم داشت : اولین مورد این است که اگر پزشک مورد نظر تخصص بالایی داشته باشد می‌تواند بر امر هزینه تأثیرگذار باشد. همچنین در صورتی که کلینیک مورد نظر در بالای شهر قرار داشته باشد هزینه به مراتب بیشتر از کلینیکی که در پایین شهر قرار دارد را برای شما خواهد داشت. به طور کلی تجهیزاتی که در هزینه جراحی بینی گوشتی استفاده می‌شوند نیز بر هزینه مربوطه تأثیرگذار خواهد بود و باید آن را در نظر داشته باشید چون اهمیت فراوانی دارد و توجه به آن نیز خالی از لطف نخواهد بود. معمولاً هزینه شامل بیمه نمیشود. به عنوان مثال اگر بینی گوشتی دچار شکستگی شود بیمه آن را به عنوان عمل زیبایی در نظر می‌گیرد و هیچ پولی پرداخت نخواهد کرد. همچنین باید در نظر داشته باشید که جراحی به طور کلی شامل پروسه های مختلفی است که متخصص مورد نظر می تواند به خوبی این پروژه ها را اجرا کند.با توجه به مشکلاتی که بینی گوشتی دارد می توانیم هزینه های مختلفی را نیز در سال ۱۴۰۱ در نظر بگیریم.

مراقبت های بعد از جراحی بینی گوشتی 

 معمولا بعد از هر جراحی فرد باید تحت مراقبت های زیادی قرار گیرد. به طور کلی در عمل بینی نیز همین طور به نظر می رسد. بعد از جراحی بینی گوشتی باید فرد از کمپرس آب سرد در اطراف بینی و زیر چشم به مدت ۱۲ ساعت استفاده کند. در هنگام خواب نیز فرد باید در حالی که سرش بالا قرار دارد بخوابد به طور که به ناحیه بینی فشار وارد نشود. فرد مورد نظر باید تمامی داروهایی که پزشک تجویز کرده را مصرف نماید. باید در نظر داشته باشید که فرد نباید غذاهای بسیار سفت را بخورد چون این امر می تواند به ساختار بینی فشار وارد کند. بعد از یک هفته گچ بینی به طور کامل برداشته می شود. ممکن است است بعد از جراحی و در روزهای اولیه بعد از آن فرد در هنگام خوابیدن و یا بیدار شدن دچار سرگیجه شود که در این حالت فرد می تواند از افرادی در این خصوص کمک بگیرد.به هیچ عنوان بعد از جراحی نباید فرد سرش را به تندی تکان دهد چون می‌تواند باعث گرفتگی های عضلانی در اطراف ناحیه بینی شود.

مراقبت های بعد از جراحی بینی گوشتی

در روزهای اول بعد از جراحی به هیچ عنوان برای تمیز کردن بینی از هیچ وسیله استفاده نکنید. جهت مسواک کردن دندان نیز باید از مسواک نرم کمک بگیرید. در هنگام عطسه نیز باید با دهان باز عطسه نمایید. به هیچ عنوان به صورت فشاری فین نکنید. اگر عینک می زنید به مدت دو ماه این کار را انجام ندهید. در صورتی که دخانیات مصرف میکنید تا دو ماه نباید آن را مصرف نمایید. به مدت دو ماه به سراغ شنا و سونا نروید. به هیچ عنوان به بینی دست نزنید.

فیلم جراحی بینی گوشتی

در فیلم معمولاً پزشک مورد نظر تمامی مراحل مربوط به جراحی را توضیح می دهد. تجهیزاتی که قرار است در طی جراحی بینی استفاده شود نیز به طور کامل در فیلم جراحی بینی گوشتی بررسی خواهد شد که باید آن را در نظر داشته باشید که اهمیت فراوانی دارد با توجه به آن خالی از لطف نخواهد بود البته باید بدانید که هرچه پزشک تخصص بیشتری داشته باشد مراحل در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد که یکی از مواردی است که باید در نظر بگیرید.

عوارض جراحی بینی گوشتی

تمامی انواع جراحی ها عوارض خاص خودشان را دارند که بینی گوشتی نیز از این امر مستثنی نیست. بعد از جراحی بینی گوشتی ممکن است خونریزی و عفونت برای فرد ایجاد گردد. تجمع خون در زیر پوست ممکن است مشاهده شود که باید آن را در نظر داشته باشید و همچنین حساسیت به داروی بیهوشی و باقی ماندن جای زخم در بین سوراخ های بینی نیز می تواند موجود باشد. قرمزی داخل چشم یکی دیگر از موارد مهمی است که بعد از عمل می توانیم آن را مشاهده کنیم. به طور کلی باید بدانید که تمامی عوارض به صورت موقتی می باشند و موقتی بودن عوارض به ما نشان می دهد که به راحتی می توانیم با مصرف دارو و توصیه های پزشک به زیبایی خاصی که بعد از جراحی در نظر داریم دست پیدا نماییم.

روش جدید جراحی بینی گوشتی

معمولاً روش هایی که در جراحی بینی گوشتی استفاده می شوند بر مبنای تجهیزاتی است که می توان از آن استفاده کرد. به عنوان مثال کوچک کردن بینی در بینی گوشتی یکی از چالشهای است که بسیاری از پزشکان باید آن را در هنگام جراحی در نظر بگیرند. باید در نظر داشته باشید که معمولاً متخصصین در این حوزه می توانند از روش‌های جدید جراحی که شامل کوچک کردن سوراخ های بینی و یا کوچک کردن مساحت بینی می باشد استفاده کنند. باید در نظر داشته باشید که در صورتی که می خواهید نتایج خوبی را به دست آورید و از روش‌های جدید جراحی بهره مند شوید باید به سراغ یک متخصص بروید.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

در صورتی که در تهران زندگی می کنید و می خواهید بینی گوشتی خودتان را جراحی کنید باید بدانید که جراح مورد نظر باید دارای چه ویژگی هایی باشد. اولین مورد این است که جراح باید به خوبی با شما ارتباط برقرار کند. جراح مورد نظر باید تخصص بسیار بالایی نیز داشته باشد تا بتواند شما را به نتیجه ای که در ذهن دارید بعد از جراحی برساند. همچنین باید در نظر داشته باشید که هرچه تخصص جراح بیشتر باشد شما باید هزینه بیشتری را نیز پرداخت نمایید. به طور کلی در صورتی که میخواهید بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را پیدا کنید می توانید با جستجو در اینترنت این کار را انجام دهید همچنین می توانید با بررسی رزومه جراح نسبت به عملکرد او نیز اطمینان حاصل فرمایید.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

کلام آخر 

در این مقاله ما جراحی بینی گوشتی را بررسی کردیم و جزئیاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. باید بدانید که این روشی است که مناسب افرادی می باشد که بینی گوشتی دارند همچنین مراجعه به یک متخصص که دانش بسیار زیادی در این زمینه دارد می‌تواند به شما کمک کند تا به نتیجه ای که می خواهید دست پیدا نمایید.

سوالات متداول

چه افرادی به جراحی بینی گوشتی نیاز دارند؟

افرادی که دارای بینی گوشتی هستند می توانند جراحی بینی گوشتی انجام دهند. همچنین علاوه بر زیبایی به دلیل وجود برخی مشکلات تنفسی نیز این افراد در برخی موارد نیاز به عمل خواهند داشت.

چه مواردی بر قیمت جراحی بینی گوشتی تاثیر می گذارد؟

مواردی از قبیله موقعیت جغرافیایی کلینیک و تخصص جراح و همچنین تجهیزات مربوط به جراحی می‌تواند بر قیمت مورد نظر تاثیر گذار باشد.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران چه کسی می باشد؟

در صورتی که در تهران هستید و به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی می گردید می توانید با کلینیک دکتر آقای اکبر اعتمادی در ارتباط باشید.