جراحی بینی نیمه فانتزی

زیبایی یکی از مواردی است که افراد زیادی به آن توجه می کنند. همچنین باید بدانید که برای قسمتهای مختلف بدن ما انواع جراحی های زیبایی را داریم. یکی از این قسمت ها بینی می باشد. یکی از جراحی های مربوط به بینی جراحی بینی نیمه فانتزی می باشد. این جراحی بیشتر مناسب افرادی است که می خواهند بینی زیبایی به حالت عروسکی داشته باشند و البته در جراحی بینی نیمه فانتزی نوک بینی بیش از حد بالا نمی رود ولی حالت زیبای خودش را حفظ میکند. در این مقاله نیز ما می خواهیم جراحی بینی نیمه فانتزی را در بخش مختلف بررسی کنیم و جزئیاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید تا در این خصوص نکاتی را خدمت شما عزیزان مطرح سازیم.

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی 

هزینه به چند عامل بستگی دارد. اولین عامل پزشکی است که شما برای انجام جراحی به آن مراجعه می نمایید، در صورتی که پزشک مربوطه تخصص بالایی داشته باشد شما باید به مراتب هزینه بیشتری را برای انجام جراحی بینی نیمه فانتزی پرداخت نمایید. از دیگر موارد مربوط به هزینه می توانیم به موقعیت جغرافیایی کلینیک مورد نظر اشاره داشته باشیم . در این خصوص نیز می‌توانیم بگوییم که در صورتی که کلینیک مورد نظر دربالای شهر قرار داشته باشد شما به مراتب باید هزینه بیشتری را نسبت به کلینیکی که در پایین شهر قرار دارد پرداخت نمایید.

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی

همچنین تجهیزاتی که در طول جراحی بینی نیمه فانتزی مورد استفاده قرار می گیرد نیز می توانند بر روند هزینه ها تاثیر گذار باشد. نوع بینی مثل استخوانی و گوشتی بودن آن نیز بر هزینه جراحی بینی موثر است البته در شهرستان و پایتخت نیز می توانیم تفاوت های بسیار زیادی را در هزینه ها شاهد باشیم.

عوارض عمل بینی نیمه فانتزی

تمامی جراحی ها عوارض خاصی را به مدت محدودی دارند. در رابطه با عمل بینی نیمه فانتزی نیز میتوانیم عوارضی را در نظر بگیریم که در زیر به آنها اشاره خواهیم داشت :

اولین مورد در خصوص عوارض عمل بینی نیمه فانتزی کاهش حس بویایی می باشد. در رابطه با مورد بعد می توانیم به خونریزی نیز اشاره داشته باشیم. همچنین سوراخ شدن تیغه بینی نیز یکی دیگر از عوارض عمل بینی نیمه فانتزی میباشد که می‌توانیم به آن توجه داشته باشیم.عفونت نیز ممکن است در طی انجام عمل بینی نیمه فانتزی رخ دهد و این مورد بستگی به تخصص پزشک و تجهیزاتی که او استفاده می‌کند دارد. آسیب به بافت های عمقی را نیز می توانیم جزء عوارض عمل بینی نیمه فانتزی در نظر بگیریم که البته تمام این موارد به صورت محدود می باشند. کرختی پوست نیز ممکن است در اثر انجام عمل بینی نیمه فانتزی رخ دهد. به طور کلی بعد از انجام عمل بینی نیمه فانتزی فرد ممکن است از طریق دهان نفس بسیار زیادی بکشد ، بعد از بهبودی نیز این روند به حالت عادی خودش برمی‌گردد و فرد قادر است که هم از دهان و هم از بینی نفس بکشد.

جراحی بینی نیمه فانتزی چیست؟

جراحی بینی نیمه فانتزی یکی از انواع جراحی‌های میباشد که در آن زاویه بین لب و بینی متناسب با صورت یعنی ۹۵ تا ۱۰۰ درجه خواهد بود. در بینی نیمه فانتزی پزشک می تواند به راحتی حالت های قوس مربوط به بینی را از بین ببرد. نکته مهم این است که بدون شک حالات چهره و فرم صورت را نیز بر مبنای خواسته بیمار در نظر می‌گیرد تا بیمار به نتیجه ای که مدنظر دارد دست یابد. باید در نظر داشته باشید که در انجام عمل بینی نیمه فانتزی جراح زیاد حساسیت خاصی به خرج نمی دهد. ظرافت های کمتری را نیز می توانیم در انجام عمل بینی نیمه فانتزی در نظر داشته باشیم. در جراحی بینی نیمه فانتزی سوراخ های بینی به صورت کاملا ریز نیستند و مشکلات تنفسی برای فرد مورد نظر ایجاد نمی گردد. در این روش تیغه بینی در حد مناسب باریک باقی می ماند و شیارهای مربوط به بالای پره های بینی به صورت خفیف نیز ظاهر خواهند شد.

بینی نیمه فانتزی به چه صورت هایی می آید؟

بینی نیمه فانتزی مخصوص صورت هایی است که میخواهند زیبا باشند و چهره گرد تری نیز داشته باشند. به طور کلی در صورتی که شما دارای بینی گوشتی هستید نمی توانید به این روش بینی خود را عمل کنید. همچنین باید در نظر داشته باشید که پزشک قبل از انجام جراحی بینی نیمه فانتزی نسبت به آنچه که شما در نتیجه کار می خواهید از شما سوالاتی را می پرسد. باید بدانید که یکی از شروط انجام جراحی این است که افراد دارای بینی با بافت و غضروف مستحکم باشند و پوست بینی نیز نازک باشد. داشتن این شرایط باعث می‌شود تا پزشک مورد نظر بتواند به راحتی اقدامات لازم را به انجام برساند.

جراحی بینی نیمه فانتزی مردانه

ورم بینی نیمه فانتزی

در خصوص ورم بینی نیمه فانتزی باید بدانید که تمامی جراحی ها در حوزه بینی باعث ایجاد یک سری از عوارض می شوند. ورم بینی نیمه فانتزی را نیز میتوانیم جز عوارض در نظر بگیریم. در صورتی که بعد از جراحی موردنظر فرد دچار ورم شود، پزشک مورد نظر یک سری دارو را تجویز می کند. داروهای مربوطه بیشتر در زمینه کاهش ورم و کاهش درد خواهند بود. فرد در خانه نیز می تواند از کمپرسور آب یخ استفاده کند تا ورم بینی بعد از دو الی سه روز بخوابد.

جراحی بینی نیمه فانتزی مردانه

جراحی بینی نیمه فانتزی مردانه بیشتر شامل جراحی قسمت جزئی روی بینی می باشد که دارای قوس است، زوایای بینی و لب نیز دقیقاً مثل همان مواردی می باشد که در خصوص جراحی زنانه به آن اشاره داشتیم. آقایان نیز می توانند برای انجام جراحی حالتهای مختلفی را در نظر بگیرند به عنوان مثال در صورتی که میخواهند بینی آنها رو به بالا باشد و یا به اصطلاح سربالا باشد به پزشک مورد نظر باید جزئیات مربوطه را بگویند تا نتیجه کار همان چیزی باشد که آنها می خواهند.

فیلم جراحی بینی نیمه فانتزی

در فیلم جراحی بینی نیمه فانتزی معمولا پزشکان نسبت به انجام روند جراحی مربوطه توضیحاتی را ارائه می‌دهند. حتما باید این مورد را نیز به خاطر بسپارید که در فیلم جراحی مربوطه شما قادر خواهید بود که بفهمید پزشکی مورد نظر در روندجراحی از چه تجهیزاتی بهره مند می شود. همچنین شما می توانید در فیلم نتایج کار پزشک مربوطه را نیز ببینید.

فرق جراحی بینی فانتزی با نیمه فانتزی 

در خصوص جراحی بینی فانتزی با نیمه فانتزی باید در نظر داشته باشیم که مشتریان جراحی بینی فانتزی را بیشتر خانم های جوان تشکیل می دهند در حالی که جراحی بینی نیمه فانتزی را نیز می‌توانیم برای آقایان در نظر بگیریم. همچنین افرادی که کاندید جراحی بینی فانتزی هستند باید دارای بینی استخوانی و پوستی نازک باشند که در خصوص بینی نیمه فانتزی نیز این فرمت کمی نسبت به آن از لحاظ نرمی تفاوت دارد.

در خصوص انجام جراحی بینی نیمه فانتزی نوک بینی حالت کوچکی دارد به طوری که قوس دار و سربالا می باشد. از دیگر مواردی که جز تفاوت های مربوط به جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی است می توانیم در نظر بگیریم که در جراحی بینی فانتزی زاویه بین نوک بینی و لب ۱۰۰ درجه و حتی بیشتر می باشد در صورتی که در بینی نیمه فانتزی این زاویه ۹۵ تا ۱۰۰ درجه است. در روش نیمه فانتزی پزشک مورد نظر میتواند بینی را نسبت به حالت چهره تنظیم کند در حالی که در جراحی فانتزی تفاوت هایی با سایر اعضای صورت نیز وجود خواهد داشت. معمولاً تکنیک به کار رفته در جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی بیشتر دارای حساسیت های زیادی میباشد به همین منظور پزشکی که می خواهد جراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی انجام دهد باید تخصص بالایی نیز داشته باشد.

فرق جراحی بینی فانتزی با نیمه فانتزی

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در تهران شخصی است که ویژگی های زیر را دارا باشد : اولین مورد این است که جراح مورد نظر باید تخصص بسیار بالایی در روند انجام جراحی بینی نیمه فانتزی داشته باشد. ارائه نتایج مشتریان قبلی جراح مربوطه به کاندیداهای جدید نیز می تواند این اطمینان را در افراد ایجاد کند تا به نتیجه مورد نظری که در ذهن دارند دست خواهند یافت.

سوالات متداول

چه افرادی نیاز به انجام جراحی بینی نیمه فانتزی دارند؟

به طورکلی عمل نیمه فانتزی مخصوص زنان و مردان می باشد و افرادی که میخواهند بینی آنها کمی حالت عروسکی داشته باشد آن را انجام می دهند.

زاویه بین دهان و بینی در جراحی بینی نیمه فانتزی تا چه حد است؟

در این خصوص می توانیم زاویه بین ۹۵ الی ۱۰۰ درجه را در نظر بگیریم.

به چه کلینیکی می توانیم مراجعه کنیم؟

معمولاً کلینیکی که بتواند کیفیت بالا در خدماتش ارائه کند و دارای متخصصین زیادی در زمینه انجام جراحی بینی نیمه فانتزی باشد مناسب است.

چه مواردی بر هزینه جراحی تاثیر دارند؟

در خصوص موارد مربوطه می توانیم به تخصص جراح و تجهیزاتی که در طی جراحی استفاده می شود و البته نوع بینی و موقعیت جغرافیایی کلینیک مورد نظر اشاره داشته باشیم.

کلام آخر

در این مقاله ما جراحی بینی نیمه فانتزی را بررسی کردیم و جزئیاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. باید بدانید که این جراحی مخصوص زنان و مردانی است که می‌خواهند بینی آن ها کمی حالت عروسکی داشته باشد. افراد با مراجعه به جراح متخصص می‌توانند به نتیجه مورد نظرشان دست یابند. مواردی نیز بر روند هزینه های مربوط به جراحی تاثیر گذار هستند که در این خصوص می توانیم به تخصص جراح و موقعیت جغرافیایی کلینیک و تجهیزاتی که در طی جراحی استفاده می شود اشاره داشته باشیم. امیدواریم که از خواندن این نوشته لذت برده باشید و برایتان مفید بوده باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و دریافت مشاوره رایگان از طریق راه های ارتباطی موجود در وب سایت با کلینیک دکتر مقتدر در ارتباط باشید.