ترمیم بینی طبیعی

به طور کلی معمولاً افراد ممکن است بعد از جراحی بینی از نتیجه ای که بعد از جراحی با آن مواجه شده‌اند راضی نباشند. در این حالت افراد می توانند ترمیم بینی طبیعی را به انجام برسانند. ترمیم بینی بیشتر برای افرادی است که میخواهند به نتیجه ای که بعد از جراحی به آن نرسیدند برسند. ترمیم بینی طبیعی ممکن است برای افرادی رخ دهد که بخشی از بافت بینی آنها آسیب دیده و یا در معرض سوختگی قرار گرفته اند.

جراح مربوطه در این حالت برای انجام ترمیم بینی طبیعی سعی می‌کند تا از روش هابی استفاده کند و بافت بینی را بازسازی و یا به اصطلاح ترمیم نماید. در بخش بعدی ترمیم به معنای زیبایی است که موضوع مورد بحث ما در این مقاله نیز می باشد. به طوری که می توانیم به آن جراحی مجدد بینی نیز بگوییم به خصوص برای افرادی که از نتیجه عمل جراحی خودشان بعد از انجام جراحی بینی راضی نیستند. در این مقاله ما قصد داریم ترمیم بینی طبیعی را از جهات مختلف بررسی کنیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید تا در این زمینه نکاتی را خدمت شما مطرح سازیم.

هزینه ترمیم بینی طبیعی

به طور کلی تمامی روش‌های جراحی هزینه های خاصی برای خودش دارد و این هزینه ها ممکن است بر اساس مواردی در نظر گرفته شوند. در خصوص ترمیم بینی طبیعی نیز مواردی وجود دارد که در زیر بیان می کنیم :

اولین موردی که بر هزینه ترمیم بینی طبیعی تاثیر دارد و باید به آن توجه داشته باشید تخصص جراح مربوطه می باشد. معمولاً شما میخواهید بعد از از یک بار جراحی و نارضایتی از نتیجه آن به سراغ ترمیم بینی بروید تا دوباره به نتیجه ای که می خواهید برسید. جراح در این حالت باید تخصص کافی داشته باشد تا شما را به نتیجه که می خواهید برساند و این امر نیز مهم است و از اهمیت بالایی برخوردار است و توجه به آن خالی از لطف نخواهد بود.

در بخش بعدی می توانیم به موقعیت جغرافیایی کلینیک مورد نظر اشاره داشته باشیم. اگر کلینیک مربوطه در بالای شهر قرار داشته باشد به مراتب هزینه های بیشتری از شما نسبت به کلینیکی که در پایین شهر قرار دارد دریافت می گردد. در بخش بعدی می توانیم به تجهیزاتی که جراح در طول ترمیم بینی طبیعی از آن استفاده می کند اشاره داشته باشیم. تجهیزات مربوطه بیشتر به این خاطر استفاده می شود تا فرد مورد نظر در کمترین زمان ممکن به نتیجه که میخواهد دست یابد. همچنین باید بدانید که اگر به یک متخصص در این خصوص مراجعه کنید ، می بینید که او از بهترین تجهیزات استفاده میکند تا شما را به نتیجه ای که میخواهید برساند. مورد آخر نیز وضعیت اقتصادی جامعه می باشد. به طوری که هر متخصصی نسبت به متخصص دیگر هزینه ای متفاوت را دریافت میکند.

هزینه ترمیم بینی طبیعی

ورم بینی بعد از ترمیم بینی طبیعی 

بعد از انواع مختلف جراحی بینی ممکن است فرد دچار یکسری عوارض جانبی شود، ورم بینی نیز یکی از مواردی می باشد که ممکن است بعد از ترمیم بینی طبیعی رخ دهد. معمولاً در صورتی که شما ورم بینی مشاهده کردید پزشک برای شما یک سری چسب و یا دارو تجویز خواهد کرد. چسب های بعد از جراحی می توانند روند رشد ورم را کند کنند و آن را از بین ببرند. در برخی موارد ورم مربوطه به صورت یک طرفه ایجاد می‌شود که این به خاطر چسب هایی است که به اشتباه بعد از جراحی و روی بینی زده میشود. برای کاهش ورم بینی می توانیم موارد زیر را در نظر بگیریم:

اولین مورد این است که باید مصرف نمک و ادویه جات را کاهش دهیم و از مصرف مواد غذایی چرب خودداری کنیم. به صورت کاملا صحیح و مداوم از چسب بینی استفاده کنیم. به هیچ عنوان نباید فعالیت ها و ورزش های سنگین را انجام برسانیم. بعد از انجام این نکات ورم بینی به طور کلی کاهش پیدا میکند. در صورتی که می خواهید از شر ورم بینی بعد از ترمیم خلاص شوید باید نکات مربوطه را دنبال کنید.

عکسهای ترمیم بینی طبیعی

در عکسها شما می توانید نتایج پزشکی که به آن مراجعه کردید را ببینید و همچنین باید بدانید که ترمیم بر مبنای نکاتی است که در این مقاله گفته شده است. معمولاً تمامی پزشکان می توانند برنامه بینی طبیعی را از طریق تجهیزات مختلف به انجام برسانند. نکته بسیار مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که در صورتی که بعد از جراحی اولیه نتیجه خاصی نگرفته اید می توانید به سراغ ترمیم بینی طبیعی بروید. استفاده از عکسهای نتایج همه پزشکان، به شما کمک می کند تا بتوانید به نتیجه ای که می خواهید دست پیدا نمایید.

کلام آخر

در این مقاله ما ترمیم بینی طبیعی را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. باید بدانید که افرادی که به سراغ ترمیم می روند، از نتیجه جراحی اول بینی که انجام دادند راضی نیستند. در این حالت فرد مربوطه می تواند به سراغ یک متخصص برود تا به نتیجه ای که در ذهنش است دست یابد.

سوالات متداول

چه افرادی به ترمیم بینی طبیعی نیاز دارند؟

افرادی به ترمیم نیاز دارند که از نتیجه جراحی اولی که انجام داده اند راضی نیستند. در این حالت فرد مورد نظر باید به سراغ پزشکی برود که بتواند یک بار دیگر کار های جراحی را انجام دهد تا فرد به نتیجه ای که می خواهد دست یابد.

بهترین جراح ترمیم بینی طبیعی چه کسی است؟

بهترین جراح ترمیم کسی است که بتواند به راحتی فرد را به نتیجه که میخواهد برساند و همچنین باید با بیمار به خوبی برخورد کند تا بیمار مربوطه انگیزه لازم برای انجام ترمیم را داشته باشد.

چه مواردی بر هزینه تاثیر گذار هستند؟

موارد زیادی را می توانیم در این خصوص در نظر بگیریم ولی می‌توانیم به موقعیت جغرافیایی کلینیک مورد نظر و همچنین به تخصص جراح و تجهیزاتی که قرار است در طول جراحی استفاده شود اشاره کنیم.

آیا ترمیم بینی طبیعی فرد را به نتیجه ای که می خواهد می رساند؟

بله این امر در صورتی است که جراحی که می خواهد ترمیم بینی طبیعی را انجام دهد تخصص بالایی داشته باشد.