بهترین جراح بینی اقساطی در سعادت آباد

 • خانه
 • -
 • دسته‌بندی نشده
 • -
 • بهترین جراح بینی اقساطی در سعادت آباد
 بهترین جراح بینی اقساطی در سعادت آباد

ما در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین جراح بینی اقساطی در سعادت آباد آشنا کنیم. جراحی بینی امروزه یکی از پرطرفدار ترین جراحی های زیبایی است. بسیاری از افراد برای زیباتر شدن ظاهر بینی و اعتماد به نفس و یا حتی برای رفع عیب های بینی دست به انجام جراحی بینی می زنند. جراحی زیبایی بینی در ایران یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی است که به طور مکرر در مراکز درمانی و کلینیک ها انجام می شود ، این جراحی به دلیل حساسیت بالا باید توسط متخصص و در یک کلینیک معتبر انجام شود زیرا نتایج بدست آمده سود عظیم کاذب است. این غیرممکن است ، بنابر این کسانی که قصد انجام این عمل جراحی را دارند باید توجه زیادی به جراح و کلینیک مورد نظر داشته باشند و با تحقیقات تخصصی از اعتبار این کلینیک مطمئن شوند ، اما شرایط جراحی بینی شمارش بهترین درمانگاه در تهران است. در این مقاله قصد داریم شما را با ویژگی های بهترین جراح بینی اقساطی آشنا کنیم، برای آشنا شدن با بهترین جراحی بینی اقساطی در سعادت آباد با ما همراه باشید.

بهترین جراح بینی اقساطی در سعادت آباد

جراحی بینی چیست ؟

یکی از جراحی هایی که طرفدار و متقاضیان زیادی دارد جاحی بینی است ، یکی از اولین روش های عمل های زیبایی که افراد زیادی را به خود جذب می کند عمل جراحی بینی است، در این روش جراح پلاستیک، غضروف و استخوان بینی را برای رسیدن به ظاهر بهتر تغییر می دهد. برای مردان و زنان از اندازه و شکل بینی خود ناراضی هستند جراحی بینی راه حل آن است. اول از همه شما باید تحت بیهوشی قرار بگیرد تا مراحل جراحی در آرامش قرار بگیرد.

رینوپلاستی می تواند تا حدی تعادل ویژگی های صورت را بهتر کند و به بیماران کمک می کند اعتماد به نفس تازه ای پیدا کند. عمل بینی می تواند برای اصلاح نقص های ساختاری از جمله مواردی که باعث مشکلات تنفسی می شود به کار گرفته شود. در مرحله بعد باید اقداماتی که که با هدف ایجاد تغییرات باید انجام شود ایجاد برش ها در بخش های مختلفی از بینی است. این برش ها بر اساس روش های مختلفی است که با تشخیص پزشک و شرایط کلی بینی افراد انتخاب می شود. بعد از این که پوست بینی از استخوان و غضروف های زیرین بینی جدا شد برش هایی در ناحیه استخوانی اضافی بینی ایجاد می شود تا بخش های اضافی آن از بدنه اصلی جدا می شود. پوست اضافی، غضروف اضافی و چربی های اضافی در طول روند جراحی برداشت می شود تا سایز و فرم بینی بهتر شود. با انجام بخیه در بخش های داخلی بیرونی می توان محل برش ها را بست و روند جراحی بینی با بخیه زدن و پانسمان تمام می شود.

مزایای جراحی زیبایی بینی

با مزایای جراحی بینی آشنا شوید:

 • اگر شما دارای بینی بزرگی هستید می توانید با جراحی بینی آن را تغییر دهید تا کوچک شود.
 • با استفاده از جراحی بینی می توانید قوزی که بر روی بر آمدگی بینی به وجود آمده است را کوچک کنید.
 • اگر نوک بینی چاق و نا مشخصی دارید، می توانید با جراحی بینی آن را باریک و مشخص کنید.
 • می توان استخوان بینی را باریک کرد و سوراخ های بینی را کوچک کرد.
 • با این جراحی برجستگی ای که بر روی بینی به وجود آمده است را برطرف می کنند. تا بینی کوچک و متناسب با صورت بشود.
 • نوک بینی بالا می آورد و صاف می شود.
 • اگر بینی شما در تصادف یا هر سانحه ی دیگر شکسته یا کج شده باشد، را می توان با این جراحی درمان کرد.
 • اگر مشکل کج بودن سیتوم بینی را دارید، با استفاده از این عمل جراحی می توانید بینی را صاف کنید تا راه تنفس برایتان باز شود و بهتر بتوانید نفس بکشید.

دلایلی که بر روی هزینه ی جراحی بینی تاثیر دارد چیست؟

هزینه بیهوشی در جراحی بینی : در اتاق عمل ، بیمار قبل از جراحی بیهوش می شود و درد جراحی را احساس نمی کند ، این به جراح کمک می کند آنچه را که می خواهد راحت تر انجام دهد. در حالی که بیمار را در اتاق عمل به خواب می برند ، پرستار هوش متخصص بیهوشی بیمار را زیر نظر دارد.

پیچیدگی جراحی زیبایی بینی : اگر می خواهید در باره پیچیدگی جراحی بینی بدانید به این بخش توجه نمایید جراحی زیبایی بینی مانند هر روش دیگری پیچیدگی ها و چالش های خاص خود را دارد. هرچه جراحی پیچیده تر می شود ، هزینه جراحی نیز افزایش می یابد زیرا پیچیدگی جراحی باعث افزایش زمان و دشواری جراحی می شود و همچنین به انرژی بیشتری نیاز دارد. علاوه بر این ، گوشت و استخوان های بینی که معمولاً برای بینی های گوشتی گران ترند نیز در نظر گرفته می شوند. غضروف ضعیف تر ممکن است گاهی اوقات نیاز به تقویت غضروف داشته باشد ، همه اینها می تواند به افزایش هزینه جراحی زیبایی بینی کمک کند.

هزینه های قبل و بعد از جراحی بینی : قیمت عمل جراحی زیبایی بینی فقط به هزینه جراحی بستگی ندارد و بیمار برای گرفتن نتیجه بهتر از جراحی بینی مجبور است قبل و بعد از جراحی ویزیت پزشک را پرداخت کند. بیمار باید از هزینه مشاوره ، جلسات آمادگی و معاینات بعد از عمل آگاه باشد تا هزینه واقعی جراحی بینی را تخمین بزند. برخی از بیماران پس از جراحی مجبورند از کیسه های یخ و اسپری های بینی همراه با تسکین درد یا پمادهای ترمیمی استفاده کنند.

سایر هزینه های جراحی زیبایی بینی : بسیاری از افراد می خواهند بدانند که سایر هزینه های جراحی زیبایی بینی چیست و چه مقدار هزینه می برد ؟  به دلیل حساسیت برخی از بیماران ، جوش هایی در صورت آنها بعد از جراحی بینی ایجاد می شود و پزشک برای از بین بردن آنها داروهای درمانی برای پوست تجویز می کند. برای جلوگیری از آکنه در صورت ، پزشک ممکن است پمادی را برای شستن پوست شما توصیه کند.

جراحی بینی اقساطی در تهران :  بسیاری از افراد این سوال را می کنند که بهترین جراح بینی اقساطی در سعادت آباد  کیست و آیا در تهران جراحی بینی را اقصاطی انجام می دهند یا خیر ؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله انجام می دهند ،  با در نظر گرفتن این هزینه ها ، می توانید تصمیم بگیرید که روش قسطی را برای پرداخت هزینه جراحی خود انتخاب کنید. باید در نظر داشته باشید که هزینه عمل اقساط معمولاً بیشتر از پرداخت نقدی در جراحی است و مبلغ آن در ابتدا به صورت نقدی دریافت می شود و مابقی به صورت اقساط محاسبه می شود. اگرچه عمل جراحی بینی قسطی کار را برای شخص راحت تر می کند ، اما اگر قرار است یک عمل جراحی بینی ارزان و قسطی انجام دهید ، تحقیق کنید و به تبلیغ توجه نکنید زیرا در برخی موارد دیده می شود. آنها جراحی بینی را به صورت اقساطی راه اندازی می کنند تا پول بیشتری دریافت کنند.

برای آگاهی از هزینه جراحی بینی طبیعی در تهران می توانید به مقاله مربوطه بروید و آگاهی کسب نمایید.

دلایلی که بر روی هزینه ی جراحی بینی تاثیر دارد چیست؟

مراقبت های بعد از جراحی بینی

 • باید از ضربه خوردن و صدمه دیدن به بینی خود جلوگیری کنید.
 • از انجام فعالیت های سنگین خودداری کنید. می توانید فعالیت های سبک مانند فیلم دیدن و کتاب خواندن انجام دهید دهید.
 • بعد از عمل ممکن است درد شدید یا کمی داشته باشید که برای کاهش این درد، پزشک برایتان مسکن هایی تجویز می کند.
 • بعد از گذشت هفت تا ده روز می توانید به سرکار یا مدرسه بروید.
 • یک الا دو هفته بعد از می توانید ورزش کنید. اما بهتر است فعالیت های شدید را تا چهار الا شش هفته انجام ندهید.
 • بعد از انجام جراحی ممکن است بینی متورم باشد و حتی اطراف چشم کبود بشود که این مسئله کاملا طبیعی است و ممکن است بعد از چهار الا شش هفته از بین برود. هنگامی که تورم بینی کاهش پیدا می کند تازه متوجه تغییر و باریک تر شدن بینی می شوید.

آمادگی های قبل از عمل بینی

قبل از زمان بندی جراحی زیبایی بینی، باید با جراح خود در مورد عوامل مهمی که تعیین می کند احتمالاً جراحی برای شما مناسب است صحبت کنید. این جلسه به طور کلی شامل موارد زیر است:

سابقه پزشکی شما : یکی از مهم ترین مسائل که بر روی روند جراحی شما تاثیر می گذارد سابقه پزشکی شما است . مهم ترین سوالی که پزشک از شما خواهد پرسید در مورد انگیزه شما برای جراحی و اهداف شماست. پزشک همچنین در مورد سابقه پزشکی شما سوالاتی را می پرسد. از جمله سابقه انسداد بینی، جراحی و هر دارویی که مصرف می کنید. اگر به اختلال خونریزی مانند هموفیلی مبتلا هستید، ممکن است کاندید جراحی زیبایی بینی نباشید.

معاینه بدنی : هنگامی که به پزشک متخصص مراجعه می کنید ، پزشک شما یک معاینه کامل بدنی، از جمله آزمایشات مورد نیاز، مانند آزمایش خون را انجام می دهد، وی همچنین ویژگی های صورت و داخل و خارج بینی شما را بررسی می کند.

معاینه فیزیکی : هنگامی که پزشک متخصص می خواهد معاینه فیزیکی انجام دهد به این دلیل است که معاینه دقیق بینی به جراح بینی کمک می کند تا مشخص کند که چه تغییراتی باید ایجاد شود و ویژگی های جسمی شما مانند ضخامت پوست یا قدرت غضروف در انتهای بینی چگونه تأثیر می گذارد. معاینه بدنی نیز برای تعیین تأثیر جراحی زیبایی بینی بر تنفس شما بسیار مهم است.

تهیه عکس شخصی در مطب : پزشک شما از زوایای مختلف از بینی شما عکس می گیرد. جراح شما ممکن است از نرم افزار رایانه ای برای دستکاری عکس ها استفاده کند تا به شما نشان دهد چه نتیجه ای ممکن است بعد از عمل بینی بگیرید.. پزشک شما از این عکس ها برای ارزیابی قبل و بعد، در حین جراحی و بررسی طولانی مدت استفاده خواهد کرد. از همه مهمتر، عکس ها می توانند اهداف جراحی را مشخص کنند.

بحث درباره انتظارات شما : شما و پزشک باید در مورد انگیزه ها و انتظارات خود صحبت کنید. وی توضیح خواهد داد که جراحی زیبایی بینی چه کاری می تواند برای شما انجام دهد و چه نتیجه ای می تواند داشته باشد. طبیعی است که در مورد ظاهر خود کمی آگاه باشید، اما بسیار مهم است که در مورد خواسته ها و اهداف خود برای جراحی با جراح خود صحبت کنید.

اگر چانه کوچکی دارید، جراح ممکن است در مورد انجام جراحی برای افزایش چانه با شما صحبت کند. این به این دلیل است که یک چانه کوچک توهم بزرگتر شدن بینی را ایجاد می کند. در چنین شرایطی نیازی به جراحی چانه نیست، اما ممکن است مشخصات صورت را متعادل تر کند. این اقدام مادلینگ صورت نامیده می شود. پس از برنامه ریزی جراحی، باید در صورت انجام عمل جراحی، حتما ترتیبی لحاظ کنید تا شخصی شما را به خانه برساند. در چند روز اول پس از بیهوشی، ممکن است دچار افت حافظه، کاهش سرعت واکنش و اختلال بدنی شوید. بنابراین ترتیب دهید که یکی از اعضای خانواده یا دوست شما یک یا دو شب در کنار شما بماند تا هنگام بهبودی از جراحی در انجام کارهای مراقبت شخصی به شما کمک کند.

فاکتورهای مهم در یافتن بهترین جراح بینی

بررسی کارنامه پژوهشی و تحصیلی پزشک، تخصص و تجربه همانند دو بال یک پرنده، برای پزشک ضروری اند ، عمل های موفقیت آمیز بسیاری انجام داده باشد، پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای و سوگند نامه پزشکی، خوش رویی و اعتبار، در برخورد های منافع و سلامتی بیمار را ارجح بداند، در دریافت حق ویزیت انصاف را رعایت کند، دسترسی موقعیت مکانی مطب به محل سکونت تان این موارد چند نمونه از فاکتور های مهم در یافتن بهترین جراح بینی است.

فاکتورهای مهم در یافتن بهترین جراح بینی

مزایای عمل بینی

عمل زیبایی بینی می تواند موارد گفته شده در زیر را برای شما برطرف کند:

 • کوچک کردن بینی
 • بزرگ کردن بینی
 • تغییر سایز سوراخ های بینی
 • عمل جراحی بینی استخوانی
 • عمل جراحی بینی گوشتی
 • رفع انحراف بینی
 • رفع شکستگی بینی
 • برطرف کردن قوز بینی
 • برطرف کردن پولیپ بینی
 • اصلاح ظاهر بینی به صورت طبیعی یا فانتزی

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گذاریم که ما را تا انتهای مقاله بهترین جراح بینی اقساطی در سعادت آباد همراهی کردید، در صورت داشتن سوال و یا خواستن مشاوره رایگان با شماره هایی که در داخل سایت قرار دارد تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

4 دیدگاه ‌ها

 • سلام ایا قسطی هم عمل میکنید؟؟؟؟

  • بله

 • سلام وقت بخیر ..ببخشید تاریخ آخرین به روز رسانی این سایت ظاهرا برای دوسال پیشه …هنوز هم امکان جراحی اقساط وجود داره ممنون میشم پاسخ بفرمایید که اگر امکان جراحی اقساط هنوز هم وجود داره برای مشاوره مزاحمتون بشیم

  • سلام
   بله

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره (کلیک کنید)